AGT Kurye Bursa Şube (Nilüfer, Bursa)

Adres: Konak Mahallesi Lefkoşe Caddesi Numara: 28 Nilüfer – Bursa
Telefon: 0 850 480 76 77

AGT Kurye Bursa şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. AGT Kurye Bursa şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Aynı gün teslimatlı gönderi, Express teslimatlı gönderi, gönderi numarasını kullanarak kargo takibi, barkot veya referans numarası kullanarak kargo takibi, aramış olduğunuz telefon numarası ile kargo takip işlemlerini yapabilir. Adres, telefon ve diğer teslimat bilgileri güncelleme, teslimat tarih detaylarını öğrenme ve diğer kargonuz hakkında işlemleri sayfada bulunan telefon numarasını kullanarak müşteri hizmetlerinden yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

AGT Kurye bünyesinde çalışmak için kurye ve acentelere çalışma imkanı sunmaktadır. Kurye ya da acente olarak AGT kurye ile çalışmak isterseniz, AGT Kurye sitesine giderek sizden istenilen bilgileri girerek başvuru yapabilirsiniz.

AGT Kurye çalışma saatlerini detaylarını, kargo takibi hakkında detayları, kargo şikâyetleri veya kurye personel şikâyetini nasıl iletebileceğinizin detaylarını öğrenmek için alt tarafta yer alan “Yardımcı Sayfalar” alanını kullanabilirsiniz.

AGT Kurye Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 480 76 77
AGT Kurye Sitesi: www.aynigunteslim.com
Eski Adı: Aktif İleti

Yardımcı Sayfalar

AGT Kurye Kargo Takip: Kargo takibi yapabilmeniz için neler yapmanız gerektiğinin bilgilerini bulabileceğiniz yardımcı sayfadır.
AGT Kurye Çalışma Saatleri: Kurye Türkiye geneli kargo ve kurye çalışma saatleri hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
AGT Kurye Şikâyet: Kurye yetkilerine dağıtım, kurye ve diğer kargo şikâyetinizi nasıl bildirebileceğinizi öğrenebilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

2 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Mustafa Öz

  10 gündür kargomuz gelmedi. Uzaydan mı geliyor acaba.

  Yorum Yap
  1. Turgut Yeşilova

   Mustafa Öz yine seninki 10 gün olmuş. Benimki 29 gün oldu ve hala bir haber yok.

   Yorum Yap