AGT Kurye Şikâyet

AGT Kurye dağıtım, kurye şikayetleri ve diğer gönderim, teslim gibi şikayetlerinizi AGT Kurye yetkililerine nasıl bildireceğinizi sayfadan öğrenerek, AGT Kurye yetkililerine şikayetinizi internet üzerinden iletebilirsiniz.

AGT kurye yetkililerini şikayetinizi iletmek için alt tarafta bulunan “AGT Kurye Şikayet Etme” link adresinde AGT Kurye sitesine gitmelisiniz. Sitenin en altında Görüş & Öneri & Şikayet alanını göreceksiniz. Bu alan sizin şikayetinizi yetkililere dile getirmeniz için gerekli olan şikayet oluşturma alınıdır. Şikayet iletmek için bu alanını kullanmalısınız.

AGT Kurye Şikâyet

Şikayet oluşturma alanından ilk olarak e-posta adresini göreceksiniz buraya e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Yetkililer e-posta olarak şikayet hakkında sizinle iletişime geçmek isteyebilirler. E-posta adresinizi doğru yazdığınıza emin olduktan sonra hemen alta geçerek adınızı, telefon numarası ve kargo takip numarasını giriniz. Telefon numaranızı da yine iletişime geçmek için kullanılabilir, doğru girdiğinize emin olunuz.

Son olarak konu ve mesaj alanlarını doldurmanız gerekmektedir. Bu alan için şikayetinizin konusunu yazınız, mesaj alanına şikayetinizi mesaj olarak yazarak gönder butonundan şikayetinizi AGT kurye yetkililerini iletebilirsiniz.

AGT Kurye Şikayet Etme Sayfasına Git

Şikayet yazımı sırasında şikayetinizi kısa ve anlaşılır şekilde yazmanızı tavsiye ederiz. Şikayetinizi göndermeden önce tekrar girmiş olduğunuz e-posta, ad, takip numarası, telefon numarası ve şikayet mesaj içeriğini tekrar kontrol ediniz. Doğruluğuna emin olduktan sonra gönder butonu ile yetkilere şikayetinizi iletebilirsiniz.

Şuna Göre Sırala: