Aras Kargo Adıyaman Şube (Merkez, Adıyaman)

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Haydar Efendi Caddesi Numara: 204/A Merkez – Adıyaman
Telefon: 0 549 778 92 04
Telefon 2: 0 549 782 12 90

Aras Kargo Adıyaman şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Aras Kargo Adıyaman şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim, soy isimden ya da kargo takip numarası ile kargo takibi, kurye çağırarak adresten alım ve gönderim, gönderi teslim süresi öğrenme, şubeye giderek kargo teslim alma veya şubeden direk gönderim, kargo ücretlendirme bilgisi, şube personeli şikayet ya da diğer şikayetler, eksik, hasarlı ve diğer teslimat sorunları, adres, telefon güncelleme veya diğer kargo işlemlerini şube ile irtibata geçerek yaptırabilir, bilgi alabilirsiniz.

Aras Kargo toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Eğer sürekli olarak kargo gönderimi yapıyorsanız Aras Kargo şubesinden özel anlaşma yapabilmeniz mümkün. Özel anlaşmalar için şube müdürleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 25 52
Aras Kargo Sitesi: www.araskargo.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Aras Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Aras Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Aras Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Aras Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Aras Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

9 Müşteri Yorumu

 1. şule

  berbat bi firma insanı deli ediyo telefona bakan yok illa biz ayaklarına gidecez bide utanmadan kargo bedeli alıyorlar

 2. Gülsüm

  Kapıda ödemeli olarak aldığım ürün şubede dağıtıma çıkmıyo aradığım numaralardan birine ulasilmiyo diğeri sadece meşgul berbat bir firmasiniz.

 3. kerem

  Bu ne biçim iş yapayıyorsanız bırakın bu işi ayıptır milletin hakkını yiyorsunuz….

 4. Deniz

  Ne diyim. ALLAH bildiği gibi yapsın.. Bu ne sorumsuzluktur ya. Tek kelimeyle REZALET. Yeryüzünde bu firma kadar kötü bir firma daha yok. GuvercinLer e kurban oLasınız..

 5. Yetkin

  Aramalara cevap verilmiyor böyle bir kargo misyonu olamaz müşteriler memnun değil bir kargo öğrenmek için defalarca aranıyor Allahın bir kulu tlf ‘na çıkmıyor ya.

 6. yaşar tohumcu

  ADIYAMAN iıininin aras kargo şubesine telefonla ulaşamıyoruz şikayetçiyim

 7. hayal

  hiç memnun kalmadım arkadaşların dediği gibi telefonlarımıza cevap verilmiyor direk meşgul denilirken yüzümüze kapanıyor.

 8. TURAN ERGÜN

  Adıyaman ilinin aras kargo şubesini telefon ile ulaşamıyoruz”0549 778 920 4 ” nolu telefon çalmakta görüşmelerimiz müşteri kayıt altına alınmakta denilmekte. Aradığınız numara meşgül denilerek telefon yüzümüze kapanmaktadır. Defalarca aramamıza rağmen bu şekilde olmaktadır. Yakışıyormu ARAS KARGO gibi firmaya telefonun müşterinin yüzüne kapatılması veya kapanması.

 9. Nazife

  Evde olduğum halde apartman kapısına gelip bulamadıklarına dair not bırakmışlar? üstelik mesajda gönderdikleri numara sürekli kapalı kargoyu şubeden gidip teslim aldıktan saatler sonra adreste bulamadıklarına dair mesaj gönderdiler. Sonuç olarak hizmetten hiç memnun kalmadım!