Aras Kargo Demirtaş Şube (Osmangazi, Bursa)

Adres: Demirtaş Dumlupınar Mahallesi Sanayi Numara: 10/1 Osmangazi – Bursa
Telefon: 0 549 776 79 60
Telefon 2: 0 549 776 79 61

Aras Kargo Demirtaş şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Aras Kargo Demirtaş şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim, soy isimden ya da kargo takip numarası ile kargo takibi, kurye çağırarak adresten alım ve gönderim, gönderi teslim süresi öğrenme, şubeye giderek kargo teslim alma veya şubeden direk gönderim, kargo ücretlendirme bilgisi, şube personeli şikayet ya da diğer şikayetler, eksik, hasarlı ve diğer teslimat sorunları, adres, telefon güncelleme veya diğer kargo işlemlerini şube ile irtibata geçerek yaptırabilir, bilgi alabilirsiniz.

Aras Kargo toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Eğer sürekli olarak kargo gönderimi yapıyorsanız Aras Kargo şubesinden özel anlaşma yapabilmeniz mümkün. Özel anlaşmalar için şube müdürleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 25 52
Aras Kargo Sitesi: www.araskargo.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Aras Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Aras Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Aras Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Aras Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Aras Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

1 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Gül Yeni

  Aras Kargo Bursa Osmangazi Demirtaş şubesinden adresime Kargo ulaşmadan ve beni arayan da olmadan kargoyu kabul etmiyor diye açıklama giriyorlar. O zaman adres ve telefon numarası niye veriyoruz.

  Bursa Osmangazi Demirtaş şubesinde bu başıma gelen kaçıncı olay bir başka gün kargomu yine bana sorulmadan bir başka alakam olmayan kişiye Kargom teslim edilmiş arayıp sormasam haberim olmayacak. Bu nasıl bir sorumsuzluk bana sormadan benim özelimi değerli bir eşya mı bir başkasına teslim edemezler. Yine bir başka olayım da bugün Aras Kargo’yu adresimden kargo alması için aradım adresten kargo alımı yapmıyoruz dediler.

  Böyle bir saçmalık tabii ki de yok diğer Aras kargo şubeleri adresten kargo alımı yapıyor Demirtaş şubesinde niye yokmuş. Trendyol’dan iadem vardı. Gittim şubeye vermek için şubeden de almadılar. Bu Kargo şubesi niye var o zaman olmasın daha iyi.

  Bu şekilde mağdur edilecekse bu kargo şubesi kapatılsın ya da el değiştirsin en yakın zamanda. Aras Kargo Demirtaş şubesi konumuna da bakılırsa eğer herkesin bir yıldız verdiğini görebilirsiniz. Bu kargo el değiştirene kadar Bursa Demirtaş Aras kargo şubesini tercih etmeyeceğim.

  Yorum Yap