Aras Kargo Kurye Çağır

Aras Kargo’da diğer firmalar gibi internet üzerinden kurye çağırma hizmeti vermektedir. Aras kargo ile kurye çağırmak için müşteri hizmetleri veya diğer telefonların hiçbirini aramadan internet üzerinden yapabiliyorsunuz. Hizmet adı ise Aras kargoda ” Aras Kargo Kuryeniz Gelsin, Adresten Alsın Hizmeti ” dir.

Bu hizmet yararlanmak Aras kargo ile evinden veya iş adresinden kargo alarak adrese teslim gitmesini isteyenler Aras kargo bu hizmetinden anlaşmalı müşteri olsun olmasın yararlana bilirler.

Aras Kargo Kuryeniz Gelsin, Adresten Alsın Hizmeti yararlanmak için ilk olarak Aras Kargo sitesine gidin. Hemen ana sayfada sol taraftan sol tarafın en üst ve en sonda kurye çağır butonunu göreceksiniz. İşaretleyin ve menünün açılmasını bekleyin.Yurtiçi ve Yurt dışı tüm gönderileri yapabiliyorsunuz.

Siz yani kargo gönderen kişi gönderisi yurt içi ise yurt içini, yurt dışına gönderi yapacaksa yurt dışını seçmeli. Bundan sonra sırası ile isim, soyadı, doğum tarihi telefon numaranız ve diğer istenilen bilgileri doğru ve açık bir şekilde giriniz. Kendi bilgilerinizi girme işleminden sonra gönderilecek isim ve adres gibi bilgileri düzgünce ve doğru olarak girerek kurye çağır formunu tamamlayınız.

Aras kargo kurye çağırma işlemini eğer saat 15:30’dan sonra yaptıysanız kuryeyi yarın bekleyin. Eğer önce yaptı iseniz gün içerisinde verdiğiniz bilgilere kurye gelecektir. Cumartesi ise en son saat 12:00 eğer öğlen 12’yi geçerseniz. Pazar Aras kargo şubeleri tatil olduğu için Pazartesi adresinize kurye teslim almak için gelecektir.

Aras Kargo Kurye Çağır Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum Yazın

Müşteri yorumları