Aras Kargo Sağlık Şube (Çankaya, Ankara)

Adres: Sıhhıye Mahallesi Sağlık Sokak Numara: 20/11-12 Çankaya – Ankara
Telefon: 0 549 776 82 03
Telefon 2: 0 549 781 89 66
Telefon 3: 0 549 782 07 68

Aras Kargo Sağlık şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Aras Kargo Sağlık şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim, soy isimden ya da kargo takip numarası ile kargo takibi, kurye çağırarak adresten alım ve gönderim, gönderi teslim süresi öğrenme, şubeye giderek kargo teslim alma veya şubeden direk gönderim, kargo ücretlendirme bilgisi, şube personeli şikayet ya da diğer şikayetler, eksik, hasarlı ve diğer teslimat sorunları, adres, telefon güncelleme veya diğer kargo işlemlerini şube ile irtibata geçerek yaptırabilir, bilgi alabilirsiniz.

Aras Kargo toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Eğer sürekli olarak kargo gönderimi yapıyorsanız Aras Kargo şubesinden özel anlaşma yapabilmeniz mümkün. Özel anlaşmalar için şube müdürleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 25 52
Aras Kargo Sitesi: www.araskargo.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Aras Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Aras Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Aras Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Aras Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Aras Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

11 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Hüseyin Başar

  Aras kargoyla gelen kargom bütün gün işyerimde olduğum halde kabul edilmedi. Şubeden alın diye bir mesajla geçiştirildi.

  Yorum Yap
 2. Abdurrahman

  Oğluma laptop aldım. Evde dört gözle laptopa kavuşacağı anı beklemesine rağmen bana bir mesaj geliyor ”evde olmadığınız için kargononuz teslim edlmedi” diye. Sonra telefonlara bile cikmiyorlar. Bu nasil bir hizmet yaa?? Böyle kargoculuk olmaz!!! Ayrıca teslim edilecek kişinin telefonu olmasına rağmen telefon açılmıyor. Ama zahmet edip getirmedikleri kargo için bir de ”evde yoksunuz diye” mesaj atıyorlar. Mübarek ramazan günü böyle kargoculuk yapılmaz.

  Yorum Yap
 3. merve

  telefonlara bile cikmiyorlar bu nasil bir hizmet yaa..kargo teslim edilmedi diye bir msj ,sonrasi haber yok. sacmalik günlerdir ulaşılamıyor

  Yorum Yap
 4. Mete Ündemir

  Böyle mi yapılır kargoculuk? Kargom 20 Nisan 2017 de şubeye geliyor ev adresim şubeye mesafesi yaklaşık 400m ve adresime kargo gelmeden 25 Nisan 2017 tarihinde gönderciye iade ediliyor. Şubeye telefon ile ulaşmak mümkün değil cumartesi günü dağıtım yaptıklarından şüpheliyim yaklaşık 1 ay öncesinde de 10 iş günü kargom elim ulaşmamıştı bende göndericiden geri çekmesini istemiştim…

  Yorum Yap
 5. Vahit orhan

  Fiyat olarak nasıl arkadaşlar bir de şubeden göndersek daha ucuzamı gelir bize gönderenlerden cevap bekliyorum teslimatı nasıl iyi mi? Lütfen cevap yazınız.

  Yorum Yap
 6. kadir

  5 gündür sağlık şbesinden kargo teslimatı yapılmadı telofonlara ulaşılmıyor. ben bu kadar değişik kargo şirketi görmedim dalga geçer gibi 4 gündür aranıyorum adres teyiti alıyorlar ama kargo ne yazık ki gelmiyor.

  Yorum Yap
 7. ercan

  telefonlarınıza ulaşmak mümkün değil. Ya açılıyor hemen kapanıyor, ya sürekli meşgül, ya da biraz bekletcem deyip 20 dakika telefon açık bekliyor…

  Yorum Yap
 8. ayse ben

  yarım saat çaldırıyorum açan yok

  Yorum Yap
 9. şule

  Edirneden buraya kaç günde geliyor ?

  Yorum Yap
 10. Sikayetim var

  O telefonları açsanız keşke. Saatlerdir meşgul ya

  Yorum Yap
 11. Tuğçe

  Arkadaşlar telefon müşteri hizmetlerini çoğaltınız bizde telefon da beklemeyelim tamam mı oldu mu şekerler

  Yorum Yap