Aras Kargo Sarmaşık Şube (Bağcılar, İstanbul)

Adres: Hürriyet Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Numara: 38/B Güneşli – Bağcılar – İstanbul
Telefon: 0 549 781 87 28
Telefon 2: 0 549 782 10 50

Aras Kargo Sarmaşık şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Aras Kargo Sarmaşık şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim, soy isimden ya da kargo takip numarası ile kargo takibi, kurye çağırarak adresten alım ve gönderim, gönderi teslim süresi öğrenme, şubeye giderek kargo teslim alma veya şubeden direk gönderim, kargo ücretlendirme bilgisi, şube personeli şikayet ya da diğer şikayetler, eksik, hasarlı ve diğer teslimat sorunları, adres, telefon güncelleme veya diğer kargo işlemlerini şube ile irtibata geçerek yaptırabilir, bilgi alabilirsiniz.

Aras Kargo toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Eğer sürekli olarak kargo gönderimi yapıyorsanız Aras Kargo şubesinden özel anlaşma yapabilmeniz mümkün. Özel anlaşmalar için şube müdürleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 25 52
Aras Kargo Sitesi: www.araskargo.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Aras Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Aras Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Aras Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Aras Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Aras Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

8 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Şahin Akın

  Aras kargodan ürünümün akıbetini sormak istedim telefon ile o kadar mücadeleden sonra ürünün teslim edilmediği tele sekreter tarafından söylendi, sistem müşteri temsilcisine bağlar bağlamaz hattan düştü. Bu gibi kurumsal bir firmaya hiç yakışmıyor. Bir daha asla bu firmayı kullanmayacağım.

  Yorum Yap
 2. Neslihan

  Defalarca şikayet etmeme rağmen hiçbir düzelme yok. Kargoları getirmiyorlar ve telefonlara asla bakılmıyor.

  Yorum Yap
 3. sevim

  aras kargodan hiç memnun degilim kargomun durumunu sormak için şubeyi arıyorum telefonu açmıyorlar sürekli arıyorum arada meşgul çalıyo tekrar arıyorum açan yok sistemde kargo teslimatta görünüyo ama gelen giden yok çok ilgisizler kargo şirketlerinin içinde en ilgisiz ve yavaşı bence aras kargo diger kargolar böyle degil

  Yorum Yap
 4. Ahmet

  Güneşli Sarmaşık şubesi sürekli olarak kargoları geç getiriyor, hatta getirmiyor. Şubeden gidip almak istediğimizde de çok bekletiyorlar. 3 gündür kargom şubede bekliyor.

  Yorum Yap
 5. Oktay Günay

  Güneşli Sarmaşık şubesinde dağıtımda çalışan GÜNAY VE ÖZCAN BEY’in disiplinli ve özverili çalışmalarını takdir ve tebrik ederim .

  Yorum Yap
 6. begüm

  Telefonu açmayan kargoyu şubede bekletmeyi seven tek şube sarmaşık şubesi bir değil bu saymayı unuttum kaçıncı yapışları anlamadığım kargoyu cıkamayı ne den bu kadar severler.

  31/01/2019 kargo getirmişler alamadım. 01/02/2019 kargo gelen elemana soruyorum ürünüm ne zaman gelecektir diye yarın der 04/02/2019 tarihinde genel merkez Aras arıyorum ürün iade oluyor size not bırakmışlar almadığınız için der hayır beni arayan yok telefonlarımı açan yok Aras Kargo elemanı görüyorum ben soruyorum gelecek diyor gelmediği gibi bir de ürünümü kendi kafalarrınca geri yolluyorlar. Nasıl bir çalışma şeklidir bu.

  Yorum Yap
 7. tezcan

  aras kargodan hiç memnun kalmadım

  Yorum Yap
 8. mustafa

  Telefona günlerce cevap verilmez mi arkadaş

  Yorum Yap