Aras Kargo Ücret Hesaplama

Aras Kargo ile gönderi yapacak ve gidecek olan gönderinizi ne kadar tutacağını merak ediyorsanız bu yazıyı okuyarak gönderi ücreti hesaplama konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aras Kargo gönderi ücretini hesaplaya bilmemiz için Aras Kargo sitesine giderek ana sayfada yer alan ücret hesapla menüsüne tıklayınız. Karşınıza gönderinizi hesaplamanız için sayfa çıkacaktır. Bu sayfada sırası ile gönderim bilgilerini girmemiz gerekli.

İlk sıra gönder yurtiçi mi yoksa yurt dışı gönderimi seçiminizi yapınız, hemen alt kısmında yer alan çıkış ilini ve varış ilini seçiniz. Örnek Ankara ilinden gönderim yapacaksınız ve İstanbul iline gidecek, çıkış ilini Ankara, varış ilini ise İstanbul’u seçeceksiniz.

Aras Kargo Ücret Hesaplama Sayfa Örnegi

Diğer bir kısımda ise hizmet seçmenizi sizden isteyecektir. Bu hizmet kısımları Aras kargonun size sundukları kargo hizmetleri kısmıdır bu seçimlerde kargo süreleri kısalabilir veya uzayabilir örnekle uçak kargo seçimiz gün içi kargo seçiminden daha kısa olacaktır. Diğer kısmında ise ek hizmetler yer alır istediğiniz işaretleyebilirsiniz hizmet ve ek hizmetler için artı ücret alınabilmektedir.

Hemen alt kısmında ise gönderinizin desi ve kg. ağırlığını girmelisiniz, eğer bilmiyorsanız hesaplama yardımcı için sayfada bulunan desi/kg hesaplama kısmını kullanabilirsiniz. Bu işlemlerden sonra son kısım olan ürünler kısmını gidiyoruz burada paket seçenekleri size sunulacaktır. Hangi gönderi paketini istiyorsanız seçebilirsiniz. Paket ücretleri ek ücret olarak eklenebilir. Bu işlemlerden sonra sorgu dediğinizde verdiğiniz bilgilere istinaden gönderi ücretini görebileceksiniz.

Aras Kargo Ücret Hesaplama Sayfasına Git

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

4 Müşteri Yorumu

 1. Deniz

  Arkadaşlar ben erzuruma bir tane tuval çalışması göndermek istiyorum sizce fiyatı ne kadardır yorumlarınızı bekliyorum

  Yanıtla
  1. 3.750 tl bey

   3.750 TL çıkar

   Yanıtla
 2. aysel

  çalışanlar ne işe yarıyor acaba elli kez aradım bi daha bu firmayı tercih etmek mi tövbe

  Yanıtla
 3. ramazan akça

  izmirden Kırıkkale 110 kilo kargo nekadar tutar

  Yanıtla