DHL Kargo Takip

DHL Kargo ile gönderiniz gelecek olabilir veya gönderinizin ulaşıp ulaşmadığını takip etmek isteyebilirsiniz. Bu isteklerinize nasıl cevabını bulacaksınız nasıl kargo takibi yapacaksınız bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlk olarak DHL Kargo sitesine gitmelisiniz, ayrıca sitede en alt kısımdan link adresi mevcuttur. DHL Kargo sitesinde sitenin hemen sol üst kısmında ekspres kısmını göreceksiniz o kısmı kullanarak açılan menüden gönderi takibi sayfasına gideceksiniz.

DHL Kargo Takip Sayfası

Gönderi takip sayfasında sizden gönderi tipi seçiminizi isteyecektir zaten burada tek seçim var oda ekspres hizmetler o şekilde bırakarak hemen yan tarafta bulunan metin kutusuna sizde bulunan kargo takip numarasını giriyorsunuz. Kargo takip numaranızı girer girmez gönderinizin nerede olduğunu detaylı olarak görebileceksiniz.

DHL Kargo Takip Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

5 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Tolga Taysir 14 Mart 2023

  CE336603519DE paketim 20 Şubat 2023’ten beri yanınızda mı? Neden geri gönderilmiyor? Ben bunu anlamıyorum?

 2. Mehmet Ekinci 6 Ocak 2023

  Polonya’dan Aralık 15 tarihinde Diyarbakır’a paket gönderdim ve halen yetişmemiş.

 3. Kemal Yüksel 28 Temmuz 2021

  05.07.2021 tarihinde almış olduğum kartım 1 ay oldu halen gelmedi. Yapamıyorsanız bu işi bırakın.

 4. Zuhal Eroğlu 17 Haziran 2021

  1 haftadır kargo bekliyorum hala gelmedi. Kargom nerde diyorum yardım eden de yok. Yurt dışına 3 – 4 günde teslimat için fazla para alıyorlar. Müşteri hizmeti numarayı arıyorum cevap vermiyorlar.

 5. Celal Laçin 29 Haziran 2020

  1 aydır kargo bekliyorum hala gelmedi. Kargom nerde diyorum yardım eden de yok. Yurt dışına 3 ya da 4 günde teslim ediliyor diye 150 TL aldınız daha tracking number ne olduğunu bilmiyorsunuz.