DHL Kargo Takip

DHL Kargo ile gönderiniz gelecek olabilir veya gönderinizin ulaşıp ulaşmadığını takip etmek isteyebilirsiniz. Bu isteklerinize nasıl cevabını bulacaksınız nasıl kargo takibi yapacaksınız bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlk olarak DHL Kargo sitesine gitmelisiniz, ayrıca sitede en alt kısımdan link adresi mevcuttur. DHL Kargo sitesinde sitenin hemen sol üst kısmında ekspres kısmını göreceksiniz o kısmı kullanarak açılan menüden gönderi takibi sayfasına gideceksiniz.

DHL Kargo Takip Sayfası

Gönderi takip sayfasında sizden gönderi tipi seçiminizi isteyecektir zaten burada tek seçim var oda ekspres hizmetler o şekilde bırakarak hemen yan tarafta bulunan metin kutusuna sizde bulunan kargo takip numarasını giriyorsunuz. Kargo takip numaranızı girer girmez gönderinizin nerede olduğunu detaylı olarak görebileceksiniz.

DHL Kargo Takip Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

3 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Celal LAÇİN

  1 aydır kargo bekliyorum hala gelmedi. Kargom nerde diyorum yardım eden de yok. yurtdışına 3 4 günde teslim ediliyor diye 150 tl aldınız daha tracking number ne olduğunu bilmiyorsunuz

  Yorum Yap
 2. Taha barade

  Postaneye kayıtsız Kayseri’den Bursa’ya gönderdim Biz en 5 gün oldu hala teslim etmişler

  Yorum Yap
  1. Zuhal Eroğlu

   1 haftadır kargo bekliyorum hala gelmedi. Kargom nerde diyorum yardım eden de yok. Yurtdışına 3 4 günde teslimat için fazla para alıyorlar. Müşteri hizmeti numarayı arıyorum cevap vermiyorlar. Bu nasıl kurumsal bir firma olabilir ki. Kargom gere göndermesini korkuyorum. Barkod numaram Kıraç Esenyurt Kargo Dağıtım’da gözüküyor. Ne yapsam gerçekten bilmiyorum.

   Yorum Yap