İstanbul Posta Kargo Gümrük Müdürlüğü (İkitelli, Başakşehir, İstanbul)

Adres: İkitelli Organize Sanayi Sitesi 2. Kısım Bedrettin Dalan Caddesi Aykosan Sanayi Sitesi İkitelli – Başakşehir – İstanbul
Telefon Numarası: 0 212 549 41 80
Faks Numarası: 0 212 612 08 04

Ek Bilgi

İstanbul Posta Gümrük Müdürlüğü (İstanbul Avrupa Yakası Uluslararası Kargo İşleme Merkez Müdürlüğü) çalışma saatleri 08:30 – 17:00 arasındandır. Burada sadece kargo yazılı işlemleri ve dağıtım işlemleri yapılmaktadır.

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

7 Müşteri Yorumu

 1. Ferhat

  Yolladığım kargoya vergi hesaplandı. Arkadaşımız kontrol edinmesi için dilekçe yolladı 2 haftadır Ses seda yok. 5 gündür telefonla ulaşmaya çalışıyorum kimse bakmıyor telefona. Postaneye gitti paket ikitelliye yollanmış deyip salmışlar arkadaşı basından. Aramadığım başka gümrük numaraları kalmadı. Ya hattan atılıyorum yada kimse bakmıyor telefona 1 aydır. Bu paket yolda mağdur oldum.

  Yanıtla
 2. Orhan

  Nasıl bir is bu kardeşim arıyoruz bilgi almak için ne açtınız nede cevap verğidiniz var anca meşgule atıyorsunuz

  Yanıtla
 3. fahri tekil

  yurtdışından gelen kargoma yanlış vergi uygulandığı için kargooyu kabul etmeyip dilekçe yazarak size geri göndermiştim. bugün gönderi takip barokotuyla kontrol ettiğimde vergide gerekli düzeltilmenin yapıldığını görüyorum fakat 14 gündür orada bekletildiğini görüyorum. kargomu nasıl geri alabilirim? neden bir allahın kulu arayıp bilgilendirmiyor?

  Yanıtla
  1. fatih

   merhaba, bahsettiğiniz vergi düzeltilmesi başvuru yaptığınız tarihten sonra kaç gün içerisinde yapıldı?

   Yanıtla
 4. Nuh

  Fransa ya kargo gönderdim fakat adresi yanlış yazmışım tekrar ertesi sabah istanbul şubeye faks çektim yeni adresim için yeni adres değişikliği yapılmış mıdır cevabını yazma bizi istiyorum

  Yanıtla
 5. Mustafa

  Yurt dışından gelen giysi kıyafetlere gümrük ödeniyor mu? Teşekkürler.

  Yanıtla
 6. Hadise ZORLU

  4 ay önce Almanya’dan Türkiye’ye bir paket yollamıştım. 4 aydır ne alıcı ne de gönderenin eline ulaştı paket. Bugün kargonun nerede olduğunu arattım, birden ne hikmetse böyle bir paket yok denildi?! elimize ulaşmadı denildi, ve yazdığım bir kaç mailden yanıt bile gelmedi. acaba içerik çok mu hoşlarına gitmişti ki, ne alıcı ne de gönderen alamadı paketi? insanların haklarına giriyorsunuz, hem içeriği açıp en ufak ayrıntısına kadar bakarak, hem de ellerine ulaştırmayarak. ondan ziyade de bilgi vermeyerek. yazık.

  Yanıtla