Kargokar Şikâyet

Kargokar ile ürün ve hizmetlerinden dolayı şikâyetinizi bildirmek istiyorsanız yetkililere şikâyetinizi nasıl dile getirerek şikayetinizi ileterek çözüm yolunu sayfada bulabilirsiniz.

Kargokar şikâyet bildirimini yapabilmemiz için Kargokar sitesinde bulunan Müşteri Hizmetleri sayfasını kullanmamamız gerekmektedir. En alta link adresinden Kargokar Müşteri Hizmetleri Şikayet Formu sayfasına gidebilirsiniz.

Açılan Şikâyet Formu sayfasında en baş alana kimlik numaranızı, kimlik numarasında altında yer alan Ad Soyadı alanına isim ve soy isminizi bu alanlardan sonra mail, sabit telefon numarası ya da cep telefonu numaranızı, bulunduğunuz ile bilgilerini doldurunuz.

Kargokar Şikayet Formu Örneği

Konu alına şikâyet bildirimi yapacağımız için Şikâyet seçimini seçiniz. Konu alanında hemen sonra Görüşleriniz alanını göreceksiniz. Görüşleriniz alanı şikâyetinizi dile getireceğiniz alandır bu alana şikâyetiniz hangi konuda ise detaylı olarak doldurunuz.

Şikâyetinizi detaylı olarak Görüşler alanına yazma işleminiz bitiğinde alt tarafta yer alan güvenlik kodu yerine sayfada gördüğünüz güvenlik kodunu doğru girerek şikâyet formunu gönderiniz.

Şikâyet işleminiz burada bitmiş olacaktır. Sizin verdiğiniz telefon numarası ya da mail adresinizden şikâyetin çözümü ya da durumu hakkın Kargokar geri dönüş yapacaktır.

Telefonunuzu açık bırakmayı veya mail adresinizi aralıklar la kontrol etmeyi unutmayınız.

Kargokar Şikayet Etme Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

3 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

  1. Ataman Akar 15 Nisan 2021

    O telefonlar niye var? Niye acaba bakılmıyor?

  2. Serdar Doğan 9 Ekim 2020

    Kimse şikâyet etmesin diye sayfa hata veriyor ayağına kapatılmış ne kadar komik bir şey.

  3. Bora Onu 4 Mart 2019

    Osmaniye Kadirli de kimlik değişim sonu adreste bulamazlar diye sabah 08 de açılıp akşam 18 de kapanan iş yeridir. Açık adres bora oto tamirhane dükkânımın adresini vermeme rağmen kimlik gelmeyince araştırınca adreste bulunamadı diye durum gördüm. Ya bu işi yapmayın ya da bu işi kafasına göre arabada yazıp çizen görevliye cezasını verin. Herkes lütfen işini düzgün yapsın şikâyetçiyim.