Kuryenet Afyon Şube (Merkez, Afyonkarahisar)

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Hüseyin Bayık Caddesi Merkez – Afyonkarahisar
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Afyon şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Afyon şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

14 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Yıldız Çaylar

  Düzgün bir şekilde telefonlara cevap vermiyorsunuz. Ürünüm dün Afyonkarahisar’a ulaştı, 24 saattir ürün teslimi bekliyorum. Madem ürün teslim etmeyeceksiniz mesaj neden geliyor. Randevu al falan yazıyor bilmeden tıkladım ne yapmam gerekiyor diye aradım sürekli suratıma kapatıldı. Gerekli mercilere şikâyetçi olacağım.

  Yorum Yap
 2. Sevim Atik

  Bu nasıl kargo telefonuna ulaşmak için telefon açıyoruz ulaşamıyoruz.

  Yorum Yap
 3. Hüseyin Yaman

  Bu nasıl bir kargodur kardeşim arıyoruz ulaşamıyoruz. Müşteri hizmeti desen yok, kargo geliyor aramadan etmeden geri gidiyor. Kuryenin numarasını istiyoruz ulaşamıyoruz ayıp birader.

  Yorum Yap
 4. Duygu Özdemir

  Ne bir arayıp ne de evime gelip evde yok diyerek kartımı geri gönderiyorlar. İşinizi düzgün yapın defalarca aramak zorunda kaldım bugün ve hala kartım elimde değil.

  Yorum Yap
 5. Sevim Akçalı

  Bir aydır bir kartı getirmediniz. Birde adreste olduğumuz halde adreste yok diyorlar.

  Yorum Yap
 6. Faruk Çelik

  Evde yok diye kargomu geri göndermişiniz. Bir zahmet edip zile bari bassaydınız. Pandemiden dolayı evdeyim hiç bir yere gittiğimiz yok ki adam gibi isinizi yapın kardeşim

  Yorum Yap
 7. Emre Çetintaş

  Adreste olduğum halde telefon dahi etmeden yok deniliyor.

  Yorum Yap
 8. İsmail Cem Öz

  Adreste olduğum halde yok deniliyor.

  Yorum Yap
 9. Süleyman Erdem

  Kimsenin evden çıkamadığı dönemde 4 defa eve geldik tanınmıyor demişsiniz. Bir defa bana telefon etsen beni bulursun. Sallamayın.

  Yorum Yap
 10. Neriman Kaplan

  24 saat açık bir işletmeye gelip teslimat yapamadığınızı mesajla bildirmişsiniz kardeşim böyle asılsız bilgiler vereceğinize doğru düzgün işinizi yapın.

  Yorum Yap
 11. Şükrü Başpınar

  Adreste yok diyorsunuz. Acaba siz bir zahmet adrese geldiniz mi. İşinizi tam yapın.

  Yorum Yap
 12. Sevim Pakdil

  Kuryenet Afyon şubesini telefonla aradım. 15 gün oldu hala bana ulaştırmadılar nasıl bir kurye anlamadım.

  Yorum Yap
 13. Müfit Karakuş

  Adreste bulunamadı diye mesaj geldi, gönderi takip nodan baktığımda adreste bulunamadı diye belirtilmiş hâlbuki belirtilen saatte evdeydim. Birde yazdıkları saat çok erken bir saat değil.

  O saatte kuryenin adrese gelmesini bırakın mesaisi başlamamış. Arayınca kem, küm adres bulunamadı vs ne zaman teslim edersiniz dediğimizde de bir hafta sonra o semte kuryenin geleceğini belirtip bürolarına davet ediyorlar. Bürodan alınması onların işine geliyor.

  Yorum Yap
 14. Mehmet Değer

  1 ay dır sizden kart bekliyorum 3 defa adresden döndü diyorsunuz ya orada telefon numarasını arasanız ya

  Yorum Yap