Kuryenet Arhavi Şube (Arhavi, Artvin)

Adres: Musazade Mahallesi Atatürk Bulvarı Arhavi – Artvin
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Arhavi şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Arhavi şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

3 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Sinem Alkan

  Ayın 19’undan bu güne kartım daha gelmedi. Bir haftadır Arhavi’den Hopa ilçesine bir kart gönderemiyorsanız eğer neden çalışıyorsunuz. Bu kadar da sorumsuzluk olmaz ki!

  Yorum Yap
 2. Mushap Akçay

  Tam 25 gün oldu. Kartımı teslim etmesi gereken Kuryenet tüm gün evde olmama ve asla adrese uğramalarına rağmen ”adreste bulunamadı” notu ile kartımı geri göndermiş. Tekrar istedim 10 gündür sonuç yok.

  Şikâyet hattını arıyorum ne adres ne telefon paylaşılamıyor. Kart ortada yok, bir önceki kartta da aynı sıkıntıyı yaşadım.

  Yorum Yap
 3. Adem Merttürk

  Bu Kuryennet işi nedir? Sosyal deney falan mı? Aylarca kargomu ulaştırmadılar. Kargoyu gönderene soruyorum, Kuryenet yerinde yoktu notunu düşmüş diyor. Kuryenet çağrı merkezini defalarca arıyorum, yardımcı olacağız diyor her seferinde boş çıkıyor.

  Yorum Yap