Kuryenet Aydın Şube (Efeler, Aydın)

Adres: Meşrutiyet Mahallesi 2068. Sokak Efeler – Aydın
Telefon: 0 256 214 82 67

Kuryenet Aydın şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Aydın şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum Yazın

Müşteri yorumları

9 Müşteri Yorumu

 1. abdulsamet can

  nasıl bi şirket anlamıyorum neymiş adreste bulunulammamıs kardesim burası iş yeri sabah 9 aksam 21 acık kı geldık dedıgınız saatte magazadayız getırın artık şu kartımı yada telefonlara cevap verın nasıl sorumsuz bı işletme. ayrıca aydın efelerdekı yerınızden tasınmıssınız yenı yerınız nerede o bile belli değil. size ulaşmak için ne yapmamız gerekiyor

  Yanıtla
  1. yasemin

   Abdul samet aldın mı kartını bende bekliyorum tif lara cvp vermiyorlar senden ne haber?

   Yanıtla
 2. Oğuzhan Gündoğdu

  Kaç gündür arıyorum Telefonlara bile cevap vermiyorsunuz kartım hala gelmedi

  Yanıtla
 3. Memduh EKŞİ

  Siz nasıl iş yapıyonuz telefon açma nezareti bile göstermiyorsunuz yapamıyorsanız bırakın

  Yanıtla
 4. Barış

  mübarek günde bari uğraştırmayın yahu eksik olsun yapacağınız iş…

  Yanıtla
 5. ali

  Ne biçim firmasınız getirmediğiniz gönderiyi getirdik bulamadık diyosunuz burası okul kardeşim sabah 7 akşam 7 mutlaka personel var telefonlara cevap verme nezaketi bile göstermiyosunuz eksik olsun sizin yapacağınız iş.

  Yanıtla
 6. Hüseyin

  Sizin yapacak olduğunuz iş eksik olsun

  Yanıtla
 7. Barış

  Siz nasıl iş yapıyonuz telefon açma nezareti bile göstermiyorsunuz kapatıp gidin dükkanı arkadaşım

  Yanıtla
 8. ÖZCAN BULUT

  AYDIN’da kuryem size geldi, 3 kere adresime gelmişsiniz evde sürekli birileri vardı ya yanlış adrese gittiniz ya da hiç gelmediniz, iletişime geçebileceğim bir numaraya ulaşamadım.

  Yanıtla