Kuryenet Aydınlıkevler Şube (Altındağ, Ankara)

Adres: Aydınlıkevler Mahallesi Altındağ – Ankara
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Aydınlıkevler şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Aydınlıkevler şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

6 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Hamdi Sürücü 18 Ekim 2022

  Kuryenetin merkez 4449393 nolu telefonunu arayınca otomatik kayıttan 16.10.2022 Cumartesi günü eve gelindiği ve evde bulunamadığım söyleniyor. Gönderilen linke Ankara Aydınlıkevler acentesinde dağıtıma çıktığı ve teslim edilemediği yazıyor.

  İnternette Aydınlıkevler acentesinin pazar günü çalışmadığı yazıyor. Pazar günü çalışmayan acenteden nasıl oluyor da pazar günü kargo dağıtma çıkmış oluyor? İnternette kurye-net Aydınlıkevler acentesi telefonu olarak verilen 0312 44 93 93 nolu telefon yok.

  Bu numarayı arayınca “lütfen aradığınız çağrı merkezi numarasını başında sıfır ve alan kodu olmadan yedi haneli numarayı tuşlayınız” cevabını alıyoruz. Bu nasıl bir düzendir ki, hem Pazar günü çalışmadığınızı ilan ediyorsunuz hem de Pazar günü dağıtıma çıkıp bulamadığınızı söylüyorsunuz?

  1. Eren Susam 18 Ekim 2022

   Hamdi Sürücü başlangıçta yazdığın telefon numarası doğrudur. 444 lü numaralara 0 312 gibi 0 212 gibi alan kodları koymadan direk olarak araman lazım. 444 lü hatlarda alan kodu olmaz.

 2. Hakan Yıldız 16 Mayıs 2022

  Kargo halen gelmedi. Keşke şubeyi seçseydim gider kendim alırdım. Böyle saçmalık mı olur. ilk defa denk geldim. Umarım bir daha denk gelmem.

 3. İlyas Burak Durmaz 8 Ekim 2021

  Aydınlık şubesinde hattım var daha gelmedi arıyorum ulaşamıyorum. Kargom nerede?

 4. İbrahim Bilim 25 Aralık 2020

  19 Aralıktan beri kartım dağıtım yapılacak olarak gözüküyor ancak hala evime gönderilmiş değil!

 5. Ahmet Arslan 16 Aralık 2019

  kuryenet kargom nerede neden gelmiyor!