Kuryenet Aziziye Şube (Aziziye, Erzurum)

Adres: Ilıca Mahallesi Aziziye Caddesi Mevkii Aziziye – Erzurum
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Aziziye şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Aziziye şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

5 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Cengiz Aykan

  08.10.2021 tarihinde size teslim edilen kargomu ne zaman teslim etmeyi düşünüyorsunuz? 2022 yılında mı teslim edeceksiniz.

  Yorum Yap
 2. Erdem Dede

  Kartım yok, mesaj yok, arama yok. Nasıl iş yapıyorsunuz.

  Yorum Yap
 3. Erdal Kahraman

  Adrese gelinmediği halde gelindi demek ne demektir. Telefon no var bilgi verilebilir kurumda danışması var güvenliği var. Yani bir şekilde ulaşılırdı yani kuruma gelinmemiş.

  Yorum Yap
 4. Hilal Aksöz

  Sizin kadar işini kale almayan bir firma görmedim. 4 aydır bir kargom gelecek ve herkese yazacağım ve söyleyeceğim sizlerle iş yapmasınlar.

  Yorum Yap
  1. Bilge Kumru

   Hilal Aksöz benimde bir aydır bir kartım geldi elime geçmedi. Yazıklar olsun!

   Yorum Yap