Kuryenet Batıkent Şube (Yenimahalle, Ankara)

Adres: İlkyerleşim Mahallesi Başkent Bulvarı Batıkent – Yenimahalle – Ankara
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Batıkent şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Batıkent şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

3 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Recep Şimşek

  Yaptığınız hizmeti hayrınıza mı yapıyorsunuz. Kart getireceksiniz diye on gündür evde bekliyoruz bir de kuryeniz evde bulunamadı diyor. Aldığınız parayı hak etmiyorsunuz.

  Yorum Yap
 2. Meral Karanınoğlu

  Lütfen kartımı getiriniz 11 gün oldu. Kartı kendi haline bıraksanız burnunuzun dinindeyim şimdiye kadar gelirdi. Ömrümde gördüğüm en vasat kurye şirketi herhalde yaptığınız hizmet bedava anca bu kadar olur.

  Yorum Yap
 3. Rıza Polat

  Kuryenet’e telefon ile ulaşmak cumhurbaşkanına ulaşmaktan daha zor. Buna bir çare bulun.

  Yorum Yap