Kuryenet Batman Şube (Merkez, Batman)

Adres: Meydan Mahallesi Cumuhriyet Caddesi 1114. Sokak Merkez – Batman
Telefon: 0 488 214 24 40

Kuryenet Batman şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Batman şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

4 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Temuçin Kızmaz

  Adamlar telefona cevap verme tenezzülünde bile bulunmuyor.

  Yorum Yap
  1. Gizem Kalkan

   Temuçin Kızmaz bende 1 haftadır bekliyorum ve asla kendilerine ulaşamıyorum.

   Yorum Yap
 2. Erhan Kaplan

  15 günden beri kartım kargoya teslim edilmiş. Kargoda herhangi biri gelmiyor ve telefon ulaşamıyorum. 2 kere kargo yerine gittim. Hiçbir konuda yardımcı olmadılar.

  Yorum Yap
  1. Mehtap Işık

   Kartınız elinize ulaştımı acaba? Aynı sorunu yaşıyorum.

   Yorum Yap