Kuryenet Beyşehir Şube (Beyşehir, Konya)

Adres: Hacı Armağan Mahallesi Antalya Caddesi Numara: 53 Beyşehir – Konya
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Beyşehir şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Beyşehir şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

4 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Şerife Gürocak 1 Haziran 2022

  21 Mayıstan beri kartım teslim edilmiyor. Arıyorum gelmişler evde yokmuşum. Neden telefon açmıyorlar. Kuryenet müşteri hizmetlerini arıyorum 3 gündür yeni randevu oluşturuyoruz diyorlar.

 2. Selçuk Tural 31 Mayıs 2022

  Kargom teslim edilmiyor.

 3. Münür Karaböcek 11 Temmuz 2021

  28 Haziranda teslim aldığınız kartımı hala teslim etmediniz..

 4. Fatma Çelik 28 Ekim 2020

  23 Ekimde acenteye gönderilen paket 28 Ekim akşamı olmuş hala dağıtıma çıkarılacak diyor. Böyle hızlı (!) hizmet görmedim.