Kuryenet Bolvadin Şube (Bolvadin, Afyonkarahisar)

Adres: Emrullah Mahallesi Emirdağ Caddesi Bolvadin – Afyonkarahisar
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Bolvadin şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Bolvadin şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

6 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Zeynep Aktan

  Kargom hala gelmedi faturama yansıdı ne zaman gelecek arayanda olmadı.

  Yorum Yap
 2. Uğur Akın

  Yenileme kartımı adreste bulunamadı diye iade etmek istiyorsunuz. Telefonum var adresim sabit hem işyeri hem ev küçücük Bolvadin’de nasıl bulamıyorsunuz anlamış deyilim. Lütfen işinizi doğru yapın yoksa gönderen başta olmak üzere ilcili yerlere şikayet edeceğim. İletişim cep tel numarasını arayın bari biz gelip alalım. Kart geri giderse mağduriyet yaşanacak.

  Yorum Yap
  1. Zeynep Aktan

   Uğur Akın benim de bugün dağıtıma çıkan tableti hala elime ulaşmadı.

   Yorum Yap
 3. Muzaffer Yıldız

  02.10.2020 tarihinde kuryeye verilen kartım hala gelmedi. Aradığımda kurye net yetkilileri elimize ulaşmadı diyor bu nasıl bir iştir.

  Yorum Yap
 4. Orçun

  Beni arayan yok soran yok adreste bulunamadı diye geri donmuş. Keyfinizi mi bekleyeceğim ben o kartı bekliyorum.

  Yorum Yap
 5. İbrahim Şişek

  Kartım elime hala ulaşmadı ivedi olduğunu bankama bildirmeme rağmen irtibat telefonlarıyla iletişime geçilmiyor.

  Yorum Yap