Kuryenet Cumhuriyet Şube (Yunusemre, Manisa)

Adres: Cumhuriyet Mahallesi 75. Yıl Bulvarı Yunusemre – Manisa
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Cumhuriyetşubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Cumhuriyetşubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

4 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Fatma Çakmak

  Nasıl bir kuryesiniz benim işyerim 24 saat açık adreste bulunamadı diye mesaj atıyorsunuz.

  Yorum Yap
 2. Hakan Doruk

  Nasıl bir kurye bu kaç gündür arıyorum bir kere telefon açılmadı. Adreste yok deyip sallıyoruz birde.

  Yorum Yap
 3. Yasin Bozkuş

  Adrese gelmeden adreste yok yazmak ne derece etik? Bir de sonuç odaklı çalışın lütfen, dostlar iş başında görsün mantığıyla değil. Hangi çağda yaşıyoruz müşteriyi on saniye arayıp ulaşmak çok mu zor? Berbatsınız…

  Yorum Yap
  1. Vedat Balcı

   Kesinlikle haklısınız. Ayrıca iletişim bilgileri yok. 444 9393’ten çözüm bulamıyorsunuz.

   Yorum Yap