Kuryenet Demirtaş Şube (Osmangazi, Bursa)

Adres: Demirtaş Sakarya Mahallesi Atatürk Caddesi Osmangazi – Bursa
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Demirtaş şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Demirtaş şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

5 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Eren Çelik 20 Haziran 2023

  Bursa Panayır şubesinde kartım henüz elime ulaşmadı.

 2. Ali Yakıcı 10 Mart 2022

  Kartım 30 günü geçti daha gelmedi. Nereden geliyor acaba biraz ilgilenin telesekreterle olmaz bu işler otomatiğe bağlamısınız hiç bilgi yok. Tam 1 ay oldu kartım gelmedi. Kartımı gönderin artık.

 3. Akif Koca 15 Haziran 2021

  Ne telefonlara cevap veriliyor ne teslimat yapılıyor. Buttim’e 5 gündür kartımı teslim edemediler.

 4. Levent Aman 22 Nisan 2021

  Adıma kartım elime ulaşmamıştır. 5 gün olmuştur.

 5. Kezban Özkoyuncu 15 Ekim 2020

  Emekli maaş kartım 20 gündür Yasemin park adresime gelmedi.