Kuryenet Dikmen Şube (Çankaya, Ankara)

Adres: Ayrancı Mahallesi Dikmen Caddesi Çankaya – Ankara
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Dikmen şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Dikmen şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

3 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Suat Şahin

  Bu ne saçmalık anlamadım. Evde yoksunuz geri gitti. İletişim çağındayız kardeşim ben ne bileyim kargonun ne gün geleceğini bir mesaj atın bir şey yapın.

  Nasıl bileceğiz kayıtlı tel no yok mu arayın mesaj atın geldik bulamadık kargonuz şurada diye söyleyin. Ben müneccimiyim bari siz beceremediniz teslim etmeyi biz gelip alalım. Kargomuz nerdeyse yazıklar olsun 2021 dijital iletişim çağı duruma bakın.

  Yorum Yap
 2. Selen Yıldırım

  Evde insanlar varken yok diyorsunuz. Adres değiştirip bakanlığa isteyeceğim. Otomatik santral çıkıyor. Bir tane muhatap yok. Yola çıkacağım HGS bekliyorum ayıp ya yıl 2021 oldu. Bir arayın ya da kayıtlı adrese kapıya bırakın bari! Bu kadar olmaz ki ya Cimer de dâhil tüm şikayet platformlarına yazıyorum.

  Yorum Yap
  1. Ebubekir Delan

   Selen Yıldırım aynen evde bekliyoruz kargo gelecek diye. 9 /18 mesai saati gelecek ne gelen var ne giden… Sonrada utanmadan geldik evde kimse yoktu tekrar randevu oluşturun butonundan randevu alın diye mesaj atıyorlar.

   Madem evde yokuz bir telefon edin geldik yoksunuz diye bizde iletişeme geçebilelim. Corona zamanında kargodan çok mu para kazandınız ayıp, ayıp utanın biraz.

   Yorum Yap