Kuryenet Etimesgut Şube (Etimesgut, Ankara)

Adres: Kazım Karabekir Mahallesi Şehit Mehmet Ali Aslan Caddesi Etimesgut – Ankara
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Etimesgut şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Etimesgut şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

10 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Gamze Demirtaş

  Bu ne ya evde olduğumuz halde evde değil girilmiş sisteme, eve gelmediler ki bu nasıl hizmettir. Bir türlü kart gelmiyor, gelmeyecekte daha ne diyeyim.

  Yorum Yap
 2. Özlem Tokbaş

  Bu nasıl bir kurye gelmeden geldik diyorlar.

  Yorum Yap
 3. Yiğit Bakay

  Kaç gündür kargom yolda gelmedi. Allah seni bildiği gibi yapsın kuryenet.

  Yorum Yap
 4. Kadir Ekinci

  Her gün evde kart teslimini bekliyoruz. 20.12.2020 teslimata geldiğiniz bulamadığınız bilgisi de doğru değil.

  Yorum Yap
 5. Ulviye Kandemir

  10 gündür bekliyorum. Sakın güvenmeyin berbat bir hizmetleri var.

  Yorum Yap
 6. Muttalip Coşkun

  09.10.2020 tarihinden su zamana kadar 3 kere adrese uğradığınızı söyluyorsunuz. Kimsenin uğradığı yok bir bildirim de yok.. Şimdide kargonuz Etimesgut şubeye ulaşmadı denip en kısa zamanda teslim edilecek deniyor.

  Nasıl bir teslimat sisteminiz var anlamış. İnsanları adrese bağlamayın lütfen en azından telefon edilebilir o da yok.

  Yorum Yap
 7. Hatice Nevin sezer

  Ayın 2 sinde kartım postaya verdiği ileti henüz elime ulaşmadı. Takip no su bildiremediği için ne durumda öğrenemiyorum. Her gün evde posta bekliyorum.

  Yorum Yap
 8. Sabri

  15 gün içerisinde tam iki kez verilen adrese uğramakla ”mükellef” olan firma aradan tam bir hafta geçmesine rağmen hala 28.08.2020 tarihinde Konutkent Acentesine ulaştırılmış ve sonrasında 31.08.2020 tarihinde Bağlıca Acentesine transfer yazıyor.

  Aradan 4 gün geçmiş el insaf daha bir kez olsun gönderi yola çıkmamış nasıl bir firmasınız siz nasıl bir iş ahlakınız var hakikaten bir işi doğru düzgün yapamayan ne kadar firma varsa kurumsal yerlerle çalışıyorlar yazık günah gerçekten uğraşan biz oluyoruz sizin yüzünüzden tam bir zaman kaybısınız.

  Yorum Yap
 9. Dilaver

  İki gündür kargom gelecek adam gibi yerime gelmeden adres yetersiz

  Yorum Yap
  1. Kenan Üzer

   Arkadaş bu kargolarda telefonumuz kayıtlı degil mi arasalar.

   Yorum Yap