Kuryenet Gaziemir Şube (Gaziemir, İzmir)

Adres: Dokuz Eylül Mahallesi Akçay Caddesi Gaziemir – İzmir
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Gaziemir şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Gaziemir şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum Yazın

Müşteri yorumları

2 Müşteri Yorumu

  1. SERDAR UZŞEN

    02.07.2020 de gaziemir şubesine verilen 7900139902219 gönderi nolu teslimat hala gerçekleşmedi. Elime ulaşması için 3 defa adres değişikliği yaptım. türkiyenin her tarafına ulaştırıyoruz diyorsunuz ama yerine getirmiyorsunuz ve görüşebilmek için muhatap bile bulamıyorum!

    Yanıtla
  2. Cem sancak

    Gönderim hala gelmedi adrese ugrandi deniliyo ama gelen yok muhattap olacağımız kimsede yok

    Yanıtla