Kuryenet İzmit Şube (İzmit, Kocaeli)

Adres: Karabaş Mahallesi Gümüşlü Sokak İzmit – Kocaeli
Telefon: 444 93 93

Kuryenet İzmit şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet İzmit şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

7 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Ertuğrul Turgut

  12 saat açık ama geldiniz kapalıydık öylemi AVM nasıl kapalı oluyor anlamadım.

  Yorum Yap
 2. Sabriye Güney

  Bu nasıl bir firma 2 haftadır kartı bekliyorum. Müşteri hizmetlerine de bağlanamıyorum. İşinizi yapamıyorsanız bırakın lütfen. Ödemelerimiz, planlamalarımız var. Sizin keyfinizi bekliyoruz.

  Yorum Yap
 3. Ayşe Nalbant

  22 Ekim’den beri evdeyim hiç bir yere çıkmıyorum hala. Kartım gelmedi dağıtım aşamasında diye mesaj geldi hala gelmedi arıyorum telesekreter çıkıyor. Bu ne ya bu kart nerden geliyor.

  Yorum Yap
 4. Feryal Özdoğan

  Nasıl bir kurumsunuz kuryenet! Evde olduğum halde geldik yoktunuz diye mesaj atıyorsunuz. Binbir güçlükle cevapladığınız temsilci randevunuzu aldım, arayıp gelecekler diyorsunuz. Dediğiniz günden 3 gün daha geçti, kartlarım gelmiyor.

  Yorum Yap
 5. M. Tamer Sanaga

  Dağıtıcı tel ulaşamıyorum nasıl ulaşabilirim telefonlarınız sadece bilgisayara odaklı çalışıyorsunuz!

  Yorum Yap
  1. Faysal Kökdal

   10 gündür bekliyorum. Şok market çalışanıyım bir bakıyorum gelmişler yokmuşum hayalet bunlar doğru dürüst işlerini yapmıyorlar.

   Yorum Yap
   1. Dilek Kırdar

    Hiç uğramadan geldik diyorlar. Derince araştırma hastanesi bilmeyen var mı?

    Yorum Yap