Kuryenet Kartal Şube (Kartal, İstanbul)

Adres: Karlıktepe Mahallesi Spor Caddesi Kartal – İstanbul
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Kartal şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Kartal şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

7 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Çiğdem Uslu

  20 gündür kartımı alamıyorum. Müşteri temsilcisi yok yönlendirme yapamıyorum. Geldiyseler de evde bulamadılar telefon açma zahmetinden bulunuyorlar. Bu kuryeyle çalışmayı hiç tavsiye etmem.

  Yorum Yap
 2. Ferhat Ürkmez

  15 gündür kartım gelmedi gelmişler evde yokmuşuz. Hep evdeyim gelince telefon diye bir şey var diğer kargo şirketleri gelmeden arıyor siz neden aramıyorsun? Diğer kargolardan oyuncak alıyorum 2 günde geliyor. Kart 15 gündür gelmiyor.

  Yorum Yap
 3. Zekai Kenger

  Sorgulamadan giriyorum adreste bulunamadı diyor çok saçma pandemide hep evdeyiz nasıl bir saçmalıktır.

  Yorum Yap
 4. Hamdi Uyanık

  Merhaba. Kartal şubesinde işten çıkarmalar başlayacaktır. Bilginize.

  Yorum Yap
 5. Enes Sobacı

  Kartal acentesi teslimat konusunda çok sıkıntılı. İlk 2 gün içinde olmaz üzere 15 günde 2 defa uğruyolarmış onunda asılı yok.

  Yorum Yap
 6. Aziz Kahveci

  Dün evime gelmişsiniz. Sözde takipte evde yoktu demişsiniz ne kadar saçma dostum. Kafanıza göre bildirim mi yapıyorsunuz. Kartım hala gelmedi Kartalla cevizli arası 15 dakika bile yok.

  Yorum Yap
 7. Berrin Çakır

  2 gündür bir teslimat yapılamıyor. Ayıp be adreste yok adreste yok. Anlamadım ki buradayız çalışıyoruz. Dağıtıma çıkanda bir sıkıntı var.

  Yorum Yap