Kuryenet Keçiören Şube (Keçiören, Ankara)

Adres: Yayla Mahallesi Keçiören – Ankara
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Keçiören şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Keçiören şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

10 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Bayram Özperçin

  Bu kadar rezil bir kurye olamaz telefon numarasını arıyorum takip numarasını girmeden zamanında giriş yapmadınız diyerek telefon kapanıyor. Ara, ara boş yere zaman kaybettiriyor. Karşınızda hiçbir şekilde muhatap bulamıyorsunuz. Anlamadığım neden çalışıyorlar. Bu saatten sonra almam kartta onların olsun.

  Yorum Yap
 2. Hüseyin Parmaksız

  Ayın 8 inde kargoya teslim edilmiş bugün 13’ü halen elime geçmedi. Telefon ediyorum telesekretere bağlamışlar muhatap bulamıyorsun. Adı net icraat net değil. Günlerdir evden çıkamıyorum.

  Yorum Yap
 3. Güngör Kaya

  Kuryenet gönderi teslimat görevlileri eve geldik ama kimse yok diyorlar ama ne gelen var ne giden var. Sorunlar için muhatap yok.

  Yorum Yap
 4. Şeref Sarıipek

  Kuryenet 20 gündür muhatap bulamadım. Gönderen müşteri hizmetlerini defalarca aradığım halde bir sonuç alamadım.

  Yorum Yap
 5. Nihat Beyoğlu

  Geldim dediğiniz saat ve günde kesinlikle ve kesinlik evdeydim, hatta saatinize denk gelmesi için işten de erken çıktım. Gelinmemiş eve ”geldik, teslim edemedik” demeyin çünkü gelmediniz. Sabırla bekliyorum ve gelince de kartı iptal edeceğim, nasılsa bir anlamı kalmıyor artık. Sadece daha ucuza bir şeyler taşıyorlarmış gibi yapıyorlar, aslında taşımıyorlar.

  Yorum Yap
 6. Elif Nur Yayla

  Ya ne iğrenç bir kargo firmasıdır. Arıyorum otomatik mesaj diyeceğini diyor şak kapatıyor. Bir şey sormam lazım dumanla mı haberleşeyim?

  Yorum Yap
  1. Cemil Kutan

   Elif Nur Yayla benim de kartım Ankarayı gezmiş ama bana ulaşmadı nasıl bir kurye firması bu göndericinizi arayın adres teyit edin diyorsunuz. 30 yıllık adresimi 10 kere teyit ettim.

   Yorum Yap
 7. Sıla Arslan

  Ben on gündür evdeyim. Gelecek olan kargomu bekliyorum gelmedi. Eve bir ay sonra dönerim o zaman bari getirin.

  Yorum Yap
 8. Hamdi Kaya

  Sizde numaramız yok mu ben askeri personelim izine geldiğim için evdeyim ve hiç çıkmadım. Ne demek dağıtımdan döndü ayıptır ya bu kadar olmaz.

  Yorum Yap
 9. Sabri Asil

  Bir kere kurye dağıtıma çıkıp geldiği zaman adrese geldiği zaman müşteri aranır iade edilir. Kargoyu siz geliyorsunuz arama yok bir şey yok. Dağıtımdan döndü diye kargoyu bırakmıyorsunuz.

  Yorum Yap