Kuryenet Kilis Şube (Merkez, Kilis)

Adres: Yedi Aralık Mahallesi Murtaza Caddesi Merkez – Kilis
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Kilis şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Kilis şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

6 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Veysel Ez

  Böyle bir kargo olamaz. 2 gündür kargonuz dağıtım da diyorlar ama adres bulamadıkları için teslimat yapılmadı diyorlar. Madem adresi bulamadın telefon var arasanız biz gelir alırız. Şimdi ne olacak ben şehir dışına çıkacağım.

  Yorum Yap
 2. Mehmet Serdar

  Oğlum bu ülkededir. Tane işini düzgün yapan işletme olmaz mı? Yazıklar Olsun.

  Yorum Yap
 3. Mehmet Akşeker

  Henüz kargom tarafıma ulaşmadı ve genel merkez numarası telesekreter konuşmasından başka bir şey yok. Muhatap alınacak bir müşteri temsilcisi bile yok. Tek umut kaldı kargo elimize sağlam ulaşacak mı?

  Yorum Yap
 4. Celal Kaya

  Zamanında kargoyu getirmiyorlar. Böyle kargo işi olmaz olsun.

  Yorum Yap
 5. Nura Alnajjar

  Selam Kyk kartım şubenize teslim edildi, ancak henüz adresime gönderilmedi. Burslarımızın süresi doldu ama henüz kartımı vermedin. Kyk kartımı teslim etmenizi istiyorum.

  Yorum Yap
 6. Mehmet Murtaza Erdaş

  Tarafıma gönderilen bir kartım var sizde, kargom halen kuryeden tarafıma ulaşmadı.

  Yorum Yap