Kuryenet Kırıkkale Şube (Merkez, Kırıkkale)

Adres: Gürler Mahallesi 693. Sokak Merkez – Kırıkkale
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Kırıkkale şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Kırıkkale şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

3 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Necla Gündeş

  Evde olduğum halde kapı bile çalmadı kargo verilmedi. Evde yoksunuz diye mesaj geliyor. Bu nasıl sorumsuzluktur.

  Yorum Yap
 2. Akif Şener

  Böyle bir vurdum duymazlık olmaz. 20 günden fazla oldu kargom hala gelmedi. Birde mesaj atıyorlardı adresinizde yoksunuz diye. 20 gün boyunca sürekli evdeydim. Böyle iş bilmezlik olmaz. İşi yapmıyorlar ya da yanlış iş yapıyorlar.

  Yorum Yap
 3. Mehmet Savaş

  Teslimatım bir aydır elime ulaşmadı. Neden hala kargomu bana iletmediniz. Hakkınızda yasal işlem başlatacağım!

  Yorum Yap