Kuryenet Konyaaltı Şube (Konyaaltı, Antalya)

Adres: Gürsu Mahallesi 357. Sokak Konyaaltı – Antalya
Telefon: 0 242 344 57 82

Kuryenet Konyaaltı şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Konyaaltı şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

13 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Mehmet Kaya

  Geldik yoktunuz diyor, adreste olduğum halde yazıklar olsun!

  Yorum Yap
 2. Murat Usta

  Sorgulamada 2 defa geldik yoktunuz ibaresi görünüyor. Gelen giden hiç kimse yok. Telefondan herhangi birine ulaşmanız ya da sonuç almanız mümkün değil. Kurumsal işletmelerle neden çalışıyorlar ki? Ucuz olduğu için herhalde. Tabi ki ucuz olur adamlar hiç bir şeyi teslim etmiyorlar ki.

  Yorum Yap
 3. Hasan Kaçmaz

  Adresime gelinmediği halde geldik bulamadık mesajı gönderiliyor. Bu ne aymazlık, yurtdışı değil yurtiçi kargo 10 gün de gelmez mi?

  Yorum Yap
 4. Bekir Canıkara

  Gönderilen kartımı iki defa adresinize geldik yoktunuz mesajı atıyorsunuz. Gelmediğiniz ve teslim etmediğiniz halde bu şekilde yanlış beyanda bulunuyorsunuz.

  Yorum Yap
 5. İlkgun ONGÜN

  2 aydır kargo gelecek o kargo gelmesin daha

  Yorum Yap
 6. Oktay Yıkılmaz

  Tüm gün boyunca evden çıkmama rağmen Dağıtımdan döndü-Adresinde yok diye not düşmüşler.

  Yorum Yap
 7. Şerafettin TÜREL

  sürekli olarak evdeyiz gelen giden yok

  Yorum Yap
 8. ihsan yorulmaz

  merkezden biraz uzak yer olunca geldik yoktunuz diye sms atıyorlar okul adresi verdim idareciyim 8-5 okuldayım geldik bulamadık diye sms atmışlar

  Yorum Yap
 9. ilkay

  teslimat için gelmedikleri halde geldik bulamadık diye geri yolluyorlar..

  Yorum Yap
 10. Berkay Kurt

  işinizi doğru yapmıyorsunuz bıktık sizden

  Yorum Yap
 11. Yılmaz

  İşinizi zamanında yapmayan bir firma sanırım.

  Yorum Yap
 12. Ercan Çil

  Boşuna telefona aramayın bakan yok.

  Yorum Yap
  1. Rıdvan Keçeci

   Ercan Çil bana da geldik yoktunuz mesajı geliyor. Gelen giden hiç kimse yok. telefon ile herhangi birine ulaşmak mümkün değil.

   Yorum Yap