Kuryenet Kütahya Şube (Merkez, Kütahya)

Adres: Servi, Kara Ahmet Sokak Merkez – Kütahya
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Kütahya şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Kütahya şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

6 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Elif Polat

  Kargo dağıtımda diye gösteriliyor fakat 2 3 gündür bekliyorum. Müşteri hizmetleri desen zaten yok. Açıkçası sevemedim.

  Yorum Yap
 2. İsmail Tolga Sarı

  8 ve 9 Kasımda sözde gelinmiş ama gelen giden de yok, mesaj atan da arayan da yoktur.

  Yorum Yap
 3. Sevinç Atasoy

  2 defa adresime geldiğini ve evde olmadığımı not düşmüşler. Sokağa çıkma yasağı var evdeyiz. Eşim ameliyatlı evdeyiz.

  Yorum Yap
 4. Hamza Gündeş

  Kartımı almak için KuryeNet e gittim ama kapanış saatine daha çok olmasına rağmen saat 5’ti ve kapalıydı .

  Yorum Yap
 5. İbrahim Yıldırım

  Kütahya Merkez şubeni 2,5 saat aradım bulamadım vazgeçtim gelen paketi alamadım ondan da vazgeçtim. Verilen adresten taşınmışlar teslimatta herhangi bir fatura zorunluluğu neden illa faturamı cebimizde taşıyalım. Bunun daha kolay ve güvenli bir yolu olmalıdır.

  Yorum Yap
 6. Ömür Suna

  Simav ilçesinden yazıyorum. Benim adresime gelindiği söylediler ama gelen olmadı. Adres yanlışsa arayın. Zaten Simav demirci kasabası desen benim evi herhangi biri gösterir.

  Yorum Yap