Kuryenet Muğla Şube (Ula, Muğla)

Adres: Kuryenet Ula – Muğla
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Muğla şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Muğla şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

4 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Sinem Tok

  Telefon numaranızı aradığımda 7 hane diyor. Kardeşim neyin 7 hanesini iyi misiniz siz?

  Yorum Yap
 2. Çağatay Arpacı

  Bu kadar berbat bu kadar kötüsünü hayal bile edemezsiniz.

  Yorum Yap
 3. Osman Altınsoy

  Ben sizin hizmet anlayışınızı çözemedim bir aydır benim açık adresim olduğu halde kargo numarası beni haber verilmeden veya benim adresime gelmeden kartım geri iade ediliyor.

  Yorum Yap
 4. Ediz Yüksekkaya

  Ek kredi kartı başvurum sizde beklemede gözüküyor 31 Aralık öncesi gelmesi gerekiyor.

  Yorum Yap