Kuryenet Nevşehir Şube (Merkez, Nevşehir)

Adres: Yeni Mahallesi Lale Caddesi Merkez – Nevşehir
Telefon: 0 384 212 95 80

Kuryenet Nevşehir şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Nevşehir şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

6 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Cengiz Korkmaz

  Berbat getirmiyorlar uğradık yoktunuz diyorlar. Oysa süreli evdeyiz böyle iş olmaz olsun.

  Yorum Yap
 2. Canan Taşcı

  Kart ve sözleşmem 1 aydır bana ulaştırılmıyor gelen giden olmamasına rağmen adreste bulunamadı şeklinde mesaj geliyor. Sorumsuz bir firmadır.

  Yorum Yap
 3. Yakup Karaca

  Neymiş adres yetersizmiş hangi çağda yaşıyorsunuz. Bir telefon etmek bu kadar zor mu?

  Yorum Yap
 4. Burak Meriç

  Kurye herhangi bir aramada bulunmuyor sadece devamlı mesaj geliyor. Hayatımda gördüğüm en kötü kargo şirketidir.

  Yorum Yap
 5. Tahir Dirik

  Kartımı 1 aydır teslim alamıyorum. Bugün yarın atma atıp tutuyorsunuz kartımı teslim etmezseniz sizi savcılığa şikâyet edeceğim. Bu ne kardeşim nasıl bir şirketsiniz telefon görüşmesinde bugün teslim edecektiniz.

  Yorum Yap
  1. Ümit Şahin

   Tahir Dirik bende 20 gündür kartımı alamıyorum.

   Yorum Yap