Kuryenet Osmaniye Şube (Merkez, Osmaniye)

Adres: İstiklal Mahallesi Palalı Süleyman Caddesi Merkez – Osmaniye
Telefon: 0 328 838 50 01

Kuryenet Osmaniye şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Osmaniye şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

7 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Serkan Toptaş

  Kardeşim ne kadar sorumsuz bir kuryesiniz. Kartım geldi size ulaşana kadar devlet ekranına ulaşmak bu teknolojide daha kolaydır.

  Yorum Yap
  1. Gökhan Acar

   Serkan Toptaş aynı şeyi yaşıyorum. Sen çözebildin mi hocam?

   Yorum Yap
 2. Çetin Ayaydın

  Tarafıma iki kargo geldi biri kartım diğeri telefon sim kartım. Kuryeniz tutturdu ya kişiye ait fatura ya ikametgâh gibi kartını verdiği sim kartımı teslim etmedi. Kimliğimi ibraz etmeme rağmen iki kez bana ait paketini teslim etmedi. Öyle talimat vermiş kimliğimi ve TC yetmiyormuş 4 gündür mahsur kaldı.

  Yorum Yap
 3. Eren Batur

  Artık kargomu teslim edecek misiniz acaba?

  Yorum Yap
 4. Uğur Yüksel

  14 gündür kartım adresime teslim edilmedi. Ne sorumsuz firmasınız, bayiniz gibi size işe yaramazsınız.

  Yorum Yap
 5. Can Akyıldız

  Bu kadar sorumsuzluk olmaz 2 km yanındaki askeri kışlaya 15 gündür kart teslim etmediniz, sorumsuzluğunuz nelere sebep oluyordur kim bilir.

  Yorum Yap
 6. Mehmet Kaba

  Kuryenize teslim edileli 10 gün olmasına rağmen şuana kadar iş adresime teslim edilmemiştir. Osmaniye ADSM adresime teslim edilmemiştir.

  Yorum Yap