Kuryenet Pozcu Şube (Yenişehir, Mersin)

Adres: Cumhuriyet Mahallesi 16. Cadde Pozcu – Yenişehir – Mersin
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Pozcu şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Pozcu şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

5 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Aykut Demir

  Nasıl bir firmadır bu. Telefonla ulaşılamıyor. Telesekreterden başka bir şey yok. Şikayet etmek için arıyoruz onda bile telesekreter çıkıyor. Hiçbir şekilde muhatap yok. Ayın 20sinde yani dün baktığımda kargo dağıtıma çıktı yazıyor ama çıktığı tarih 21i. Hala ortada bir şey yok.

  Yorum Yap
 2. Selçuk Turanlı

  Aramızda 15 dk yürüme mesafesi var getirmeyecekseniz geri salın başka firmadan isteyelim ya da gelip oradan alalım nasıl bir şeysiniz siz ya!

  Yorum Yap
 3. Şahin Ayhan

  Paramızla bizi rezil ediyorsunuz.

  Yorum Yap
 4. İlhan Akar

  Kuryenet hiç sağlıklı çalışmıyor. Ev adresi o kadar net ve açık yazılı olmasına rağmen eve gelmeden evde yoklar diyorlar kargoyu teslim etmeden gidiyorlar.

  Telefonlara otomatik yanıt sistemi geliyor, müşteri temsilcisi yok kimseyle görüşülmüyor sağlıklı bir bilgi alamıyorsunuz. Lütfen biraz daha dikkat ve müşteriye saygı olunuz.

  Yorum Yap
 5. Baran Değer

  Kurye teslim edecekler. On beş gündür bekliyorum ve müşteri temsilcisi yok. Bant kaydı ile sizi muhatap ediyorlar. Çok saçma hiç memnum değilim.

  Yorum Yap