Kuryenet Pursaklar Şube (Pursaklar, Ankara)

Adres: Merkez Mahallesi Yunus Emre Caddesi Pursaklar – Ankara
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Pursaklar şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Pursaklar şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

8 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Emine Balta

  Günlerdir kargo bekliyoruz, evden çıktığımız yok. Evde yok diye mesaj gönderiyorlar. Böyle bir saçmalık olamaz. İşinizi doğru düzgün yapın insanları mağdur etmeyin!

  Yorum Yap
 2. Fatih Doğruyol

  Gelmedikleri halde geldi diyorlar. Eve geldiğinize dair ne bir delil ne bir ispatınız var. Gerekli işlemlerin yapılmasını için şikayette bulunacağım.

  Yorum Yap
 3. Saliha Gider

  Günlerdir hatta haftalardır kargo bekliyorum hala gelmedi. Karşıda da sadece bir telesekreter var bir şey de konuşulmuyor. Ulaşılabilse şubeye gidip ben alacam artık kargoyu o derece.

  Yorum Yap
 4. Fethiye Doruk

  Cumartesi bütün gün evde kargo bekledik, ama gelmediler, Gelmedikleri halde eve geldik yoktunuz diye kargo takipte mesaj görüyorum. Hep evdeydim, karsınıza da sadece bir telesekreter koymuşlar.

  Yorum Yap
 5. Atakan Kocatepe

  31/10/2020 tarihinde evde olduğumuz halde evde bulamadık adreste yok diye mesaj var. Biz evden hiç ayrılmadık eve hiç gelinmedi. Bu ne biçim müşteri memnuniyetidir. 4449393 numarada tele sekreter var randevu verdik diyorlar. Halen beklemekteyim.

  Yorum Yap
 6. Zeki Ayvaz

  4 gündür evden çıkmıyorum güya gelmişler yokmuşuz!

  Yorum Yap
  1. Derin Yılmaz

   Evde olduğumuz halde gelmişler yokmuşuz nasıl oluyor bu ya yoksak arasana yahu! Uğraşmak istemiyorlar evde yok diyip geçiyorlar!

   Yorum Yap
  2. Serkan Bakır

   Gelmiyorlar geldik diye mesaj yoluyorlar. Evden hiç çıkmıyoruz.

   Yorum Yap