Kuryenet Sandıklı Şube (Sandıklı, Afyonkarahisar)

Adres: Ece Mahallesi Yunus Emre Bulvarı Numara: 19 Sandıklı – Afyonkarahisar
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Sandıklı şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Sandıklı şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

3 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

  1. Ahmet Değirmenci 8 Haziran 2023

    Adres doğru gelmiyorsunuz,üstelik de gelmiş gibi msj atiyorsunuz. Telefonumuz da acık niye aramazsınız?

  2. İsa Alp Sarıöz 15 Haziran 2022

    Kardeşim ben adreste olduğum halde neden adrese teslim edilemedi gelmediğinin halde diye mesaj yazıyorsunuz. Hem artı telefon numaram var niye aramıyorsunuz madem geliyorsunuz. Adres verdiğim yer çalıştığım yer ve 24 saat çalışan bir işletmedir. Yapacaksanız işinizi doğru yapın.

  3. Mehmet aslan 22 Kasım 2019

    Kardeşim adrese geliyorsunuz eyvallah kargonun üstünde yada dosyanızda cep numaram var neden aramadan adreste bulunamadı diye kargoyu geri götürüyorsunuz arasanıza