Kuryenet Şırnak Şube (Merkez, Şırnak)

Adres: Yeni Mahallesi Cizre Caddesi Merkez – Şırnak
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Şırnak şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Şırnak şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

6 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Ramazan Eker 3 Eylül 2021

  Bu nasıl bir şey ya ne kadar saçma bir kargo şirketi kesinlikle ulaşamıyorum.

 2. Selvi Alan 13 Temmuz 2021

  Müşteri hizmeti ne işe yarıyor anlamış değilim. İletişim kurmamız adına hiçbir şey yok. 10 günden fazla oldu ne bir daha Kuryenet ile ne de onunla çalışan hiçbir yerden alışveriş yapmayacağım. İşini layıkıyla yapın, hakkım haramdır.

 3. Mustafa Kantaş 4 Aralık 2020

  Nasıl bir kurye anlamadım. Kapıya kadar gel git sonra de adreste bulunamadı yazmışlar.

 4. Adem Dinç 31 Ekim 2020

  Nerede bu kargom ya iletişim yok numara yok. Boş beleş bir telesekreter sadece var.

 5. Betül Şahin 12 Ekim 2020

  Normalde 5 günde ulaşan kargolar 10 gün geçti hala gelmedi. Üstelik evde olduğumuz halde adreste bulunamamıştır yanlış bilgi yazmaya utanmıyorlar. Muhatap olabileceğiniz bir müşteri hizmetleri yok.

  1. Şule Selvi 20 Ekim 2020

   Betül Şahin aynı sorunu bende yaşıyorum, sadece saçma bir telesekreterden yanıtlıyorlar, o da yarım yamalak.