Kuryenet Trabzon Şube (Ortahisar, Trabzon)

Adres: Kemerkaya Mahallesi Kahramanmaraş Caddesi Ortahisar – Trabzon
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Trabzon şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Trabzon şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

11 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Samet Kır

  Kartım halen daha gelmedi. Kaç ay oldu Arsin organizede Çolakoğlu makine orada çalışıyorum çok mu zor oraya getirmek.

  Yorum Yap
 2. Saadettin Baştan

  İki gündür kartım sizde il dışına çıkacağım 4449393 arıyorum kart alıp kargo takip numarasını giriyorum kargo bende değil diyor. Gönderici müşteri hizmetleri sizde diyor gelen mesaj kuryenet dağıtımda diyor.

  Yorum Yap
 3. Ümit Kuş

  Siz nasıl bir dağıtım şirketisiniz iş neden yapılmıyor. Adresim belli yasak olan günde geldik diyorsunuz ulaşamadık bu nasıl bir saçmalık 17 gündür sizden kargo bekliyorum.

  Yorum Yap
 4. Adem Bozdoğan

  Bu kadar sorumsuz bir kargo firmasıyla daha karsılaşmadım. Arama yapmadan adrese gelmeden teslim edilemiyor. Topu gönderici firmaya atıyorlar. Bu kadar rezillik olmaz. 5 gündür kargo bekliyorum.

  Yorum Yap
 5. Özlem Yakupoğlu

  Trabzon Kuryenet ile gönderilen kargom 6 gün oldu hala acentede bekliyor .Ne zaman teslim etmeyi düşünüyorlar bilemiyorum. Telefona ulaşmak mümkün değil.

  Yorum Yap
 6. Süleyman

  Kurye adrese gelmemesine rağmen müşteri adreste yok diye rapor vermiş, adresime gelen giden soran olmadı. Bu nasıl vurdumduymazlık, bu nasıl görevi kötüye kullanma. telefonda edecek paranız mı yok..bunlarda para kazanamıyoruz diye ağlarlar. Nasıl kazanabilirsin ki. Kurye net berbat ötesi.

  Yorum Yap
  1. Hüseyin Köklü

   Bende de Hüseyin Köklü adına olan kargo teslim edilmedi. Kurye adrese gelmedi telefonla aramadı. Beklemeye devam.

   Yorum Yap
 7. İsmet

  Acentede kaç gün bekliyor kargom.

  Yorum Yap
 8. Gönül

  2 defadır aynı problemle karşılaşıyorum. Gönderimi adresinize geldik bulamadık şeklinde gecikmeli olarak teslim aldım. Banka müşteri hizmetlerini aradım 21 Temmuzda geldik adresinizde bulamadık denildi oysa evdeydik gelen soran olmadı. Üstelik iletişim numaramız olduğu halde durumu bildiren bir SMS dahi yollamadınız. Trabzon Ortahisar kuryenet çalışmanızdan memnun değilim. İşinizi daha titiz yapmanızı temenni ederim.

  Yorum Yap
 9. Coşkun Kapucu

  Şubenize telefonla ulaşma ihtimali yok mu?

  Yorum Yap
  1. Coşkun Kapucu

   Coşkun Kapucu tam bir fiyasko. Kargom bana ulaşmadı fakat “teslim edildi” görünüyor. Telefonla ulaşmak mümkün değil, neyin kafası bu?

   Yorum Yap