Kuryenet Yeşilyurt Şube (Yeşilyurt, Malatya)

Adres: İnönü Mahallesi Yeşilyurt – Malatya
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Yeşilyurt şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Yeşilyurt şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

13 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Mehmet Binici

  Böyle lakayıt böyle rezil bir kargo görmedim muhatap bulamıyorum.

  Yorum Yap
 2. Levent Toker

  Sizde kargom var bana henüz gelmedi.

  Yorum Yap
 3. Hakan Opanoğlu

  Ne ulaşabiliyoruz nede bir cevap alabiliyoruz. Karşımızda muhatap bulamıyoruz. Ben böyle bir firma görmedim kargoda ilk kez böyle bir firma görüyorum.

  Yorum Yap
 4. Bayram Şahin

  Madem cumartesi kapalısın neden bana cumartesi teslimatı yapalım. Yorumlara baktım geldik yoktunuz demesinler diye dış kapıda bekledim. Gene gelen giden yok. Getirsen de almayacağım kartı da iptal ediyorum. 20 gündür bir kart gelecek arıyorum Kuryeneti aradığın için teşekkür ederiz diyor sanki durumlarını sormak için arıyoruz.

  Yorum Yap
 5. Recep Özen

  Kuryenet sen nasıl biri hizmet veriyorsun. Telefona cevap vermiyorsun. 15 gün oldu kartımı 2. Organize San. Bölgesine getiremedin yazıklar olsun! Muhatap olacak bir kişiyi bulamıyorum.

  Yorum Yap
 6. Mustafa Ulucan

  Gönderimi almak için muhatap bulamıyorum.

  Yorum Yap
 7. Metin Keltaş

  Neden açık değilsiniz, neden telefonlara bakıyorsunuz? Neden doğru bir işletme değilsiniz, neden çalışıyorsunuz ve neden işinizi yapmıyorsunuz?

  Yorum Yap
 8. Mehmet Gürbüz

  İki ay oldu bir sefer adreste yok diye geri gitmiş şimdide kart benim elime geçmediği halde teslim edildi mesajı geldi. İşinizi düzgün yapın. güvenlik nedeniyle kartı iptal ettirdim

  Yorum Yap
 9. Merve Emin

  Müşteri hizmetlerini arıyorsun takip numarasını girmenizi istiyor. Giriyorsunuz telefon kapanıyor.

  Yorum Yap
 10. Murat Gülebakan

  Rezalet ötesi yaklaşık 15 gündür kredi kartı bekliyorum. 7/24 evde bulmamıza rağmen adresinde bulunamadığı şeklinde mesaj atıldı arıyoruz muhatap bulamıyoruz.

  Yorum Yap
 11. Bedriye Özbek

  1 aydır kredi kartı beklemekteyim.

  Yorum Yap
 12. Berker Mutlu

  2 haftadır Malatya’da gelmiyor. Takip numarası filan hiçbir şey yok mobil uygulamasında bakıyorum “kartınız evde bulunmamanız nedeniyle verilmedi” yazıyor. Oysaki her gün evdeyim gelen giden yok arıyoruz ulaşılmıyor işinizi düzgün yapın 2 hafta oldu.

  Yorum Yap
 13. Oğuzhan Köksal

  Müşteri hizmetleri bilgi vermeden yüzüme kapatmak nedir. Getireceğiniz bir kargo kac gündür sizi bekliyorum.

  Yorum Yap