Kuryenet Yozgat Şube (Merkez, Yozgat)

Adres: Medrese Mahallesi Üzüm Pazarı Sokak Merkez – Yozgat
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Yozgat şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Yozgat şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

5 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Sema Özgün

  Benim kargom 15 gündür yok size geçtikten sonra gelmedi ne zaman teslim etmeyi düşünüyorsunuz? İnanılır gibi değil!

  Yorum Yap
 2. Hakan Murat

  İki haftadır kartımı alamıyorum, yarın iptal ettireceğim. Kuryenetin ismini değiştirin bence kuryedert yapın.

  Yorum Yap
 3. Zinnet Ağan

  Kurye yok galiba kartlar dağıtılmıyor mu? Yapamıyorsanız bırakın 1 ayı geçti kuryeye verilen kart gelmedi. Kart bile daha erken onay verilip basıldı.

  Yorum Yap
 4. Hakan Boğa

  Merhaba 04.11.2020 tarihinde kartım kuryeye verildi. 10.11.2020 tarihinde verdiğim adrese geldiklerini ve beni bulamadıklarını söylemişler. Öyle not düşülmüş verdiğim adrese kimse gelmedi. Kartım hala gelmedi ve bu pandemi sürecinde mağdur olduğu mu belirtmek istiyorum.

  Yorum Yap
  1. Tarık Çetinşahin

   Aynı şeyi ben de yaşıyorum şu an ben adresten ayrılmadığım halde geldik yoktun diyorlar. Ama gelen giden yok.

   Yorum Yap