Kuryenet Yüksekova Şube (Yüksekova, Hakkari)

Adres: Yeni Mahallesi Hayattin Kesici Caddesi Yüksekova, Hakkari
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Yüksekova şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Yüksekova şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

4 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Fatma Eraslan 25 Ekim 2021

  3 gündür kargom gelecek. Sizin kadar kötü kargo yok keşke hiç olmasaydı.

 2. Emine Şentürk 13 Eylül 2021

  Bu ne biçim bir kargo 2 hafta oldu hala elime ürün gelmedi.

 3. Selim Karaca 14 Temmuz 2020

  Kardeşim adresimde bulunduğum halde adrese uğramadan adreste yok demişsiniz. Hiç bir şekilde tarafıma arama ya da herhangi bir bilgi verilmeden 2 gündür belirtmiş olduğum adreste sabahtan akşama kadar bekliyorum.

  1. Rasim Çiçek 29 Ekim 2020

   15 gündür kargomu bekliyorum ve de halen arayıp bilgi veren hiç kimse yok.