MNG Kargo Kırıkkale Şube (Merkez, Kırıkkale)

Adres: Gürler Mahallesi Millet Caddesi Numara: 151/D Merkez – Kırıkkale
Telefon: 0 318 225 35 36
Telefon 2: 0 318 225 51 79

MNG Kargo Kırıkkale şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. MNG Kargo Kırıkkale şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya elinizde bulunan kargo takip numarası ile kargo takibi yapma, şubeden adresinize kurye çağırarak adresten alım ve gönderim, kargo gönderi süresi yani teslim süresini öğrenme, şube adresinden kargo teslim alma veya şubeden istenilen adrese direk gönderim yapabilme, kargo gönderim ücreti veya diğer hizmetler için ücretlendirme bilgisi, kargo ve taşıma kampanyaları hakkında bilgi alma, öneri, istek veya şikayet bildirimi (talep, teşekkür, şube personeli şikayeti, şube genel şikayet ve diğer şikayetler) gibi kargo işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

MNG Kargo toplu veya sürekli gönderim yapanlar için özel kargo anlaşması yapmaktadır. Özel kargo anlaşması yapmak ya da bilgi almak isteyen kişiler şube müdürleri ile iletişime geçebilirler.

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 06 06
MNG Kargo Sitesi: www.mngkargo.com.tr

Yardımcı Sayfalar

MNG Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
MNG Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
MNG Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
MNG Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
MNG Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

3 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Merve

  2 gündür şubede bekliyor kargo arıyorum hiçbir şekilde telefonlara bakılmıyor daha sonra verdiğim sipariş geldi fakat mng kargo hala bekliyor bu kadar sorumsuz bir kargoyla çalışılmasını hiçbir satıcıya tavsiye etmiyorum satıcılarla iletişime geçip yurtiçi kargoyla anlaşmalarını tavsiye edeceğim net.

  Yorum Yap
 2. Esra

  Kargom dağıtıma bile cikmadı şubede bekletiliyor ve teslim edilemedigi icin yaziyor. Telefonlara da bakilmiyor. Sorumsuz bi kargo şubesi.

  Yorum Yap
  1. ilker

   başka bir firma ile 2 gün sonra verdiğim sipariş geldi (gelen kargom 2 oldu yani diğer firma ile aradaki fark 4 gün) kargom kırıkkalede görünüyor fakat hala gelmedi

   Yorum Yap