MNG Kargo Profesör Tezok Şube (Yıldırım, Bursa)

Adres: Ortabağlar Mahallesi Profesör Tezok Caddesi Numara: 43/A Yıldırım – Bursa
Telefon: 0 224 368 50 10
Telefon2: 0 224 368 50 11

MNG Kargo Profesör Tezok şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. MNG Kargo Profesör Tezok şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya elinizde bulunan kargo takip numarası ile kargo takibi yapma, şubeden adresinize kurye çağırarak adresten alım ve gönderim, kargo gönderi süresi yani teslim süresini öğrenme, şube adresinden kargo teslim alma veya şubeden istenilen adrese direk gönderim yapabilme, kargo gönderim ücreti veya diğer hizmetler için ücretlendirme bilgisi, kargo ve taşıma kampanyaları hakkında bilgi alma, öneri, istek veya şikayet bildirimi (talep, teşekkür, şube personeli şikayeti, şube genel şikayet ve diğer şikayetler) gibi kargo işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

MNG Kargo toplu veya sürekli gönderim yapanlar için özel kargo anlaşması yapmaktadır. Özel kargo anlaşması yapmak ya da bilgi almak isteyen kişiler şube müdürleri ile iletişime geçebilirler.

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 06 06
MNG Kargo Sitesi: www.mngkargo.com.tr

Yardımcı Sayfalar

MNG Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
MNG Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
MNG Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
MNG Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
MNG Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum Yazın

Müşteri yorumları

15 Müşteri Yorumu

 1. Elif Gündüz

  Bu nasıl bir kargo perşembe gününden beri bekliyorum hala ortada kargom yok Yıldırım prof tezok cad çalışanları işlerini düzgün yapmıyorlar söyledikleri tarihde kargolar teslim edilmiyor almaya gittim ürünümü bulamadılar zamanında dağıtmadıkları için yığılmış hepsi

  Yanıtla
 2. özlem şimşek

  yaklaşık 20 yıldır kargolarla çalışıyorum böyle rezil kargo görmedim bu kaçıncı problem yaşayışım bilmiyorum bazen tek seçenek olunca malesef seçim yapamıyorum ve şudekilerinin müşteri kaybetmekten korkmaması daha da şaşırtıcı….

  Yanıtla
 3. bekir

  Devamlı kargolarla çalışıyorum bu kadar sorumsuzu yok. ya Cumartesi msj atıyorsunuz dağıtımda teslim edilecek diye bugün çarşamba daha teslim edilecek vesaat 16,40 da kargo kapalı diye not yazmışsınız. aynı günü aras kargoyada verildi ertesi günü teslim. mng nin sorumluları inşallah sizinle çalışmam ilki ve son olur.

  Yanıtla
 4. yeşim ışıl

  bugün yaşadım daha iki kargom var biri geldi diğeride var dedim başka kargonuz yok denildi…şubeye gittim kargonuz dağıtımda dedi ..yani ne yaptıklarını bilmiyorlar

  Yanıtla
 5. handan

  prof. tezok çalışanları berbat… hiç birşey bilmedende para kazanabiliyor demekki insan… bence çalışanları kontrol edin yetkili kişiler.. sokak ağzı hakaret ne ararsan var maaşallah..

  Yanıtla
 6. Sercan aydın

  Sizin yaptığınız iş böyle olur mu kargomu getirmeyip bir de getirmeyecekseniz iptal edin dediğim zaman umursamazca tamam demeniz yok mu yapmayın bu işi kardeşim.

  Yanıtla
 7. Ümran

  Kargoyu getirmeyip 19.14 gibi mesai saatleri dışındaki zaman diliminde teslim edilemedi diye bildirimde bulunuyorlar! telefonlara da cevap veren yok

  Yanıtla
 8. Emine aydemir

  Yok böyle bir saçma sapan bir şube evden dışarı çıkmıyorum kargo gelecek diye teslim edilemeyen kargo diye not düşülüyor hemde saat 18.53 de? hani mesai saati 18.00 idi? üzerinden 2 gün geçiyor hala kargo yok arıyorum cevap veren hiç kimse yok nasıl bir hizmet anlamadım!

  Yanıtla
 9. ömer

  Yorumlar hep aynı böyle bir şey görmedim bütün evde bekledim ve gelen msj adresinizdə bulunmadığından şubemizden alcaksınız gelmediniz ki bulacaksınız. Emeğininizin karşılığını alın ya da yanlış iş yapmayın

  Yanıtla
 10. Ayşe yaşar

  Prof tezok şubesi çalışanlarından kesinlikle şikayetçiyim ve bana hakaret eden sarı saçlı zayıf bayandan hukuk yoluyla şikayetçi olucağım mesaj geliyor kargonuz şubemizdedir diye gidiyorum ürün yok böyle hizmet olmaz üstüne birde hakaret işitiyoruz kimseyi işinden etmek istemem ama o kız oradan çıkartılmalı

  Yanıtla
  1. fatih

   Size kesinlikle katılıyorum. Sadece o değil tümü aynı. Her gönderi elime on günden önce ulaşmıyor. Birde adreste bulamadık mesajı beni delirtiyor. Bizim burası iş yeri sabah 8 akşam 8 arası açık ve bizi bulamıyorlar.

   Yanıtla
 11. Ayşe yaşar

  Prof tezok şubenizde çalışan elemanlarınızdan kesinlikle şikayetçi olucağım mesaj geliyor ürününüz şubwmizdedir diye gidiyorum almaya ürün yok ve davranışları berbat hakkınızda yazılan yorumlarda pek iç açıcı deyil zaten elemanlarınızi düzgün seçmenizi tavsiye ediyorum ben sorunumu bi şekilde hallederim ama bunu burda bırakmıcam bana hakaret eden sarı saçlı zayıf bayandan hukuk yoluyla kesinlikle şikayetçi olucam

  Yanıtla
 12. MUSTAFA AKIN

  “14.08.2017 Pazartesi günü saat 13.00 te şahıma teslim edilen kargoda üründe arıza olduğu için elden saat 15.00 te kargonuza iade edilerek Ankara\’ya gönderildi.Fakat aradan geçen 11 günde25.08.2017 bugün CUMA dahil Ankara merkez kargonuz ürünü firmaya teslim etmemiş.Sizden hemen sorunla ilginizi ve çözümünü bekliyorum.Ne demem gerekir!! Aferin mi??!! Yazıklar olsun demek daha doğru.Şu saatte hanım ve oğlum şubenizde ve çare için geldiler.Benim gelmemi engellediler.Bugün mutlaka çözüm olmalı aksi halde hukuk yolu açabilirim.Büyük değil işe yaramaz bir firmaymışsınız.”

  Yanıtla
 13. Uğur

  Hizmet kalitesi sıfır Boyle is guzarlik olmaz kargo bekliyorum eve gelmiyorlar üstüne birde eve geldik yoksunuz diye mesaj gonderiyorlar.böyle bir şey olamaz.hadi madem sözde geldin yokmusum güya şube telefonu neden acıyorsun. Aldığınız para ne kadar helal hiç düşündunuz mu acaba MNG çalışanları?

  Yanıtla
 14. şehriban yıldırım

  mng kargo prof.tezok şubesi cumartesi kargonuz teslim edilecektir diye mesaj attı cumartesi bekledim gelmedi yetişmemiş olabilir dedim tamam ama bugün bakıyorum kargom hala şubede gözüküyor ve şubeyi tam 14 kez aradığım halde kimse açmıyor madem açmıycaktınız neden numara veriyorsunuz.

  Yanıtla