PTT Adliye Şube (Onikişubat, Kahramanmaraş)

Adres: Üngüt Mahallesi Prof. Dr. Necmeddin Erbakan Bulvarı Numara: 141 Onikişubat – Kahramanmaraş
Telefon: 0 344 211 14 52

PTT Adliye şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Adliye şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

1 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

  1. Süleyman karpuz

    Benim anneannem var yaşı 88 de yasak dan dolayısıyla buna polis yasak verdi sokak çıkma çıkartma dediler polisler annem budan 10 gün önce geldiler arkadaş kendi cep numarasını verdi ona şifre gelmedi bende postaneye vardım vermediler.

    Şifreyi bana memur dediği anneannem gelsin dedi bende dedimki polis yasak verdi sokak çıkma çıkartma dediler. Polisler annem budan 10 gün önce geldiler arkadaş kendi cep numarasını verdi ona şifre gelmedi bende cep tel numarama gelsin şifre anneannem yaşlılık aylığı alıyor maaş kartını aldık şifre gelmedi arkadaşsın numarasına gelmedi şifre benim telefon numarama gelmedi!

    Yorum Yap