PTT Afyonkarahisar Posta İşleme Dağıtım Merkezi Afyonkarahisar PİDM (Merkez, Afyonkarahisar)

Adres: Yenice Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı Numara: 51 Merkez – Afyonkarahisar
Telefon: 0 272 223 43 11
Faks: 0 272 223 41 84

PTT Afyonkarahisar Posta İşleme Dağıtım Merkezi Afyonkarahisar PİDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Afyonkarahisar Posta İşleme Dağıtım Merkezi Afyonkarahisar PİDM’nde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurt dışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

6 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. İsmail Aydoğan 23 Aralık 2022

  15 gündür beni adreste hiç bulamadılar. Kurye kahve ya da çayını içerken bir yerlerde hiç dağıtıma çıkmadan adreste ulaşılamadı deyip çayını yudumlamaya devam ediyor.

 2. Merve Erdal 4 Mart 2022

  Uydukent’e dağıtım yapan kuryeniz hangi hakla sesini bana yükseltiyor. Yok, adrese site adı yazmamışım (ki yazılı başlık kısmında çıkmaması benim sorunum değil) beni arıyormuş (arama kafanda soru işareti varsa numaramı ara sor) ve bir daha site adı belirtmezsem şubeden alırmışım. Siz önce kuryelerinize insanlarla etkili iletişimi öğretin sonra işe alın. Görevi hakkında bilgilendirin çünkü maalesef görevinin ne olduğunu bilmiyor.

 3. Mehmet Demir 18 Mayıs 2021

  Kitapyurdu’ndan adıma gönderilen kargo adres yetersiz diye iade edildiği bilgisi geldi. Kitapyurdu’nu arayarak tekrar göndermelerini istedim ve daha önce verilen adresi okumalarını söylediğimde adresin doğru olduğunu gördüm. Demek ki dağıtıcı belki adrese bile gelmeden adres yetersiz diye kargoyu iade etti.

 4. Aleyna Çeliker 23 Kasım 2020

  Kargom ne zaman gelecek belli değil!

 5. Meryem Kırtay 17 Kasım 2020

  Aradığında ulaşabileceğin bir yer yok. Kimsenin hiç bir şeyden haberi yok. 1 haftadır ptt kargo Afyon’da bekliyor dağıtıma çıkmıyor.

 6. H. İbrahim Tuncel 30 Ekim 2020

  Kargom 24.10.2020 tarihinden beri Afyonkarahisar PİDM / Afyonkarahisar PİDM şubesinde zimmette bekletiliyor. Dağıtıma çıkmıyor. Bir haftadır kargomun elime ulaşmasını bekliyorum. Daha ne kadar beklemem gerekiyor?