PTT Bağcılar Posta Dağıtım Merkezi Bağcılar PDM (Bağcılar, İstanbul)

Adres: Kirazlı Mahallesi Mahmutbey Caddesi Numara: 140/A Bağcılar – İstanbul
Telefon: 0 212 515 11 70
Telefon 2: 0 212 515 11 71

PTT Bağcılar Posta Dağıtım Merkezi Bağcılar PDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Bağcılar Posta Dağıtım Merkezi Bağcılar PDM’nde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurt dışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

20 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Büşra Tayan 23 Haziran 2023

  Ya saat 12.44 te dağıtıcıya verilip 12.46 da adreste yok diye bildirim yapıyorsunuz bu nasıl mantık neye göre evde yokum. 1 hafta bayram tatili girecek benim kargom gelemiyor. Hakkımı helal etmiyorum. Müşteri hizmetleri açmıyor dağıtıcıya zaten ulaşamıyorum. İnsanı alışveriş yaptığına pişman ediyorsunuz.

 2. Nazlı Özbek 5 Mayıs 2023

  Dağıtım merkezinde bir ürün nasıl bir haftadır dağıtıma çıkmaz. Bu insanlar çalışmıyor mu, bazen PTT boşuna var dedirtiyor. Ürünümü istiyorum yeter artık telefonlara bakmıyorsunuz. Ayıptır artık ilgilenin ve ürünümü gönderin. Ben böyle bir sorumsuzluk görmedim.

 3. Recep Yıldız 16 Mart 2023

  Kartım bunlarda teslimat bekliyoruz. 10.03.2023 ve 13.03.2023 tarihlerinde 2 defa dağıtıma çıkardık gün içerisinde teslim edilecek SMS mesajı geldi. Evde nöbet tuttuk ne gelen var ne giden PTT gönderi takip ekranından sorgulayınca iki defa eve gelmeden ‘Adreste Yok/Kapalı-Haber Kâğıdı Bırakıldı’ kaydı girilmiş kapıda haber kâğıdı neyim yok tabi ki de yok böyle sorumsuzluk. PTT müşteri hizmetleri aranınca PTT gönderi sorgulama ekranında yazanları tekrarlıyor.

  İyi de beyefendi senin söylediklerini bende ekrandan görebiliyorum. Gönderimi kendim gidip alacağım diyorum merkez postaneye gidin diyor. Oraya gidince gönderiniz buraya gelmez sizi yanlış yönlendirmişler diyorlar. Meğerse PDM farklıymış orada öğreniyoruz. Müşteri hizmetlerinin işleyişten haberi yok. Telefonla PDM merkezine ulaşılamıyor dağıtım elemanına hiç ulaşılamıyor.

  Bugün 16.03.2023 PDM dedikleri merkeze yola çıktık gidip kendimiz teslim alacağız hop üçüncü defa dağıtıma çıkarıldı mesajı geldi. Yine evde nöbetçiyiz tüm gün bekleyeceğiz
  Bakalım teslim edebilecekler mi?

  Özel sektör dağıtım yapanlar haritadan gönderiniz nerede olduğunu gösterebilirken teslimattan bir saat önce arayıp evde değilseniz başka adrese teslim edelim diyebilir iken sizlere mahkum olmak gerçekten inanılmaz. En iyisi siz zahmet etmeyin biz merkezlerinizi dolaşıp gönderimizin yerini öğrenebilirsek kendimiz gelip alırız.

 4. İmran Çelik 18 Ocak 2023

  Ben böyle bir sorumsuzluk görmedim dağıtım merkezinden bir ürün nasıl bir haftadır dağıtıma çıkmaz. Bu insanlar çalışmıyor mu, bazen PTT boşuna var dedirtiyor.

 5. Musa Meral 10 Ocak 2023

  2 haftadır kargo gelmedi. Siz ne işe yarıyorsunuz adresi bulamamış. Telefon denen bir şey var. Şikâyet mi edelim yani sizi işe yaramazlar.

 6. Muhammed Akay 7 Ocak 2023

  Çok saçma bir sistemleri var. Adrese gelen yok dağıtımda diyor. Sonra geldik yoktunuz kapıya bilgi kâğıdı bıraktık yazıp gelmiyor. Sisteme bakıyoruz kâğıt bıraktık diyorlar ama eve gelene giden yok. Gelmiyorsanız arayın şubeden alın diyin.

 7. Rasim Atlı 3 Ocak 2023

  15 gündür kargom gelmedi. Evde olduğum halde ne bir arama yapıyorsunuz nede kargoyu getiriyorsunuz. Evde yok kapalı kâğıdı bıraktığınızı söylüyorsunuz ortada kâğıt falanda yok. Ayrıca telefonlara cevapta vermiyorsunuz. PTT kargo merak ediyorum acaba siz var mısınız, hayatta mısınız?

 8. Mustafa Demirtaş 3 Ocak 2023

  Kargom hala dağıtıma çıkmadı. Telefonlara kimse bakmıyor.

 9. Mehmet Durmuş 21 Aralık 2022

  10 gündür kargom teslim edilmedi ve telefonlara cevap vermiyorlar.

 10. Ezgi Ulutaş 12 Aralık 2022

  Evde olduğumuz hal de evde yok kâğıdı bıraktık diyorsunuz kâğıt bile yok. Ben gönderi bunu takipte görüyorum. Kaç hafta oldu kargom elime ulaşmadı.

 11. Yekta Duman 8 Aralık 2022

  Valla tam 25 defa aradım 25 defa çaldı 25 defa telefona bakmadılar. Bende şikayet ettim.

 12. Ferhat Bağcı 1 Aralık 2022

  30 Kasımdan beri kargom hala Bağcılar PDM’ de bekliyor. Hala tarafıma teslim edilmedi.

 13. Kadir Pamuk 21 Kasım 2022

  5 günden beri kargom gelmiyor. Bu ne ya hala dağıtımda diyor. Bağcılar’a bir türlü gelemedi.

  1. Halime Gündüz 8 Haziran 2023

   Kadir Pamuk bunlar böyle işte o kadar aradım açmıyorlar. Bu Bağcılar’dan hiçbir şey olmaz.

 14. Bilal Bozdemir 1 Kasım 2022

  Bir aya yakındır kargoyu bekliyorum. Zile basmadan evde yok diyorlar. Kapıya bilgilendirme bıraktık diyorlar da yok. Kargo PDM de günlerdir bekliyor. Mesaj bilgilendirme hiçbir şey yok. Bu ne sorumsuzluktur. Herkes görevini yapsın.

 15. Nuran Özdemir 17 Ekim 2022

  Görevinizi yapmıyorsunuz, kapıya gelip zili basıp hiç uğraşmadan geri gidiyorsunuz. Görev istismarı yapan görevlilerinin mesleklerinin ihraç edin. Böyle berbat ve görevini yapmayan bir kargo şirketi görmedim. Kargoyu bilinçli olarak teslim etmediler. Zile basıp kaçıp gittiler saniyeler içinde bir de evde yoktu diye takip formunda gördüm. Kâğıt bıraktık diyorlar, kâğıt da yok.

 16. İsmet Kızılca 7 Eylül 2021

  Çin’den ettiğim sipariş Bağcılar adresine gönderilmeden geri döndürülür. Nedeni bilinmiyor.

 17. Kader Çağla Vural 23 Ekim 2020

  13/10/2020 tarihinde kargoya verilen paketim henüz gelmedi. Dağıtıma çıkıldı diyor fakat herhangi biri gelmedi.

  1. Mustafa Boylu 5 Nisan 2021

   Kader Çağla Vural bende adres doğru olduğu halde adrese kargo iki gündür gitmiyor. Bu konuda sorun yaşıyorum.

  2. Alev Çongar 24 Şubat 2023

   Kader Çağla Vural benimde kargom halen gelmedi.