PTT Bodrum Yarımada Dağıtım Toplama Merkezi Bodrum Yarımada DTM (Bodrum, Muğla)

Adres: Konacık Mahallesi Gaz Deresi Caddesi Numara: 1 Bodrum – Muğla
Telefon: 0 252 316 75 75
Telefon 2: 0 252 316 27 65
Faks: 0 252 316 27 64

PTT Bodrum Yarımada Dağıtım Toplama Merkezi Bodrum Yarımada DTM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Bodrum Yarımada Dağıtım Toplama Merkezi Bodrum Yarımada DTM’nde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

71 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Mete Güzey

  27.09.2021 tarihinde Bodrum 3. Asliye Hukuk Mahkemesi tarafından muhataba gönderilen resmi tebligat hala ilgilisine tebliğ edilmedi. Bodrum Yarımada Posta Dağıtım Merkezinde sebepsiz bekletilmektedir. Görevliler telefonlara bakmamaktadırlar. PTT gibi bir kuruluşa yakışan davranışlar değildir bu tür davranışlar. PTT barkot no: 400 496 789 3978 telefonlara bakılmamasının mantıklı bir açıklaması da yok. Lütfen bu keşmekeşliğe son verin.

  Yorum Yap
 2. Mustafa Çetin

  İstanbul’dan Muğla bodruma bir günde ulaşan kargom 17 gündür halen dağıtıma çıkmadı. Bunun açıklamasını hiçbir yetkiliden alamadım.

  Yorum Yap
 3. Emine Hastunç

  4004930118497 barkot numaralı kargom 23/09/2021 – 16:16:48 cihet hazırlama listesine eklendi. Bodrum Yarımada DTM / Bodrum Yarımada DTM olarak görünüyor. Şubeye teslim edileli bir ay oldu hala alıcısına ulaşmadı. Şubeye ulaşamıyoruz, maile dönüş alamıyoruz.

  15/09/2021 – 15:33:35 – Kabul Edildi. İZMİR ADLİYE / ŞEHİT FETHİ SEKİN BORNOVA İZMİR.
  15/09/2021 – 16:53:43 – PTT İşyerinden Çıktı. PTT İşyerine Sevk Edildi. İZMİR ADLİYE /Ş EHİT FETHİ SEKİN BORNOVA İZMİR.
  16/09/2021 – 21:54:08 – PTT İşyerine Geldi. BODRUM YARIMADA DTM / BODRUM YARIMADA DTM BODRUM MUĞLA.
  23/09/2021 – 16:16:48 – Cihet Hazırlama Listesine Eklendi. BODRUM YARIMADA DTM / BODRUM YARIMADA DTM BODRUM MUĞLA.

  Yorum Yap
 4. Nilgün Kavak

  01.10.2021’de kargom Bodrum’a geliyor 10 gün oldu hala teslim edilecek. Bakalım kaç gün daha bekleyeceğiz.

  Yorum Yap
 5. Ahmet Karamanoğlu

  İstanbul’da Bodrum’a 2 günde gelen kargo 11 günde Konacık’tan Gündoğan’a nasıl gelmez. O kadar zaman geçiyor ki artık ne sipariş ettiğimizi unutuyoruz. Yapmayın kardeşim bu işi vatandaşları mağdur etmeyin.

  Yorum Yap
 6. Ercüment Dumlu

  14:09 da İstanbul’dan verilip, 16:09 da Bodruma geldiği görülen 20 gr.lık bir kargoyu 5 günde Turgutreise teslim edemiyorsanız hizmetten, çalışmaktan filan bahsetmeyin. Siz PTT çöktüğünün en canlı misalisiniz.

  Yorum Yap
 7. Doğan Güral

  Tek bir cümle ile yazık PTT kargoya KP03399276162 bir hafta geçti. Kargo hala yok bu diğer kargo’ların ekmeğine yağ sürmek buna denir.

  15/09/2021 – 14:31:36 – Kabul Edildi LEVENT / LEVENT BEŞİKTAŞ İSTANBUL(AVR).
  15/09/2021 – 17:27:22 – PTT İşyerinden Çıktı PTT İşyerine Sevk Edildi LEVENT / LEVENT BEŞİKTAŞ İSTANBUL(AVR).
  17/09/2021 – 21:01:13 – PTT İşyerine Geldi BODRUM YARIMADA DTM / BODRUM YARIMADA DTM BODRUM MUĞLA.

  Yorum Yap
 8. Ayşe Yaraş

  Ya ne biçim bir kargo şirketisiniz siz ne kargoyu getiriyorsunuz ne de telefona cevap veriyorsunuz. İşinizi düzgün yapmayacaksanız hiç yapmayın.

  Yorum Yap
 9. Özcan Musaoğlu

  Yurtdışından adıma gönderilen mektup, İstanbul adresime geldi oradan Bodrum / Turgutreis adresime yönlendirdiler.

  İstanbul’dan Bodrum’a tam 8 günde geldi. Şu anda 2 gündür bodrum’da görünüyor ve ben de telefon ile arayıp eğer getiremeyecekler ise gelip alabilirim demek için 2 gündür telefon ediyorum.

  Telefon açılmadığı gibi bir kaç zil den sonra kapatılıyor. Eğer telefonlara cevap verilmeyecek ise niçin iletişim için telefon numarası veriyorsunuz?

  Yorum Yap
 10. Sevim Gür

  KP03349090169 barkod nolu gönderiniz için Trendyol 7346773204720 teslimat ve KP03349090169 takip nolu kargonuz dağıtıma çıkarılmıştır. Bilgi için ptt.gov.tr PTT. A.S B001. Diye 6.8.2021 de mesaj geldi. Kargo hala elime geçmedi.

  Yorum Yap
 11. Faruk Velihan

  11 gün oldu halam kargom gelmedi. Arıyorum açmıyorsunuz geri dönüş de yapılmıyor. Bodrum Yarımada diyorlar gidip oradan alayım diyorum adrese teslim olacak diyor. Nedense bir kargo hala gelemedi.

  Yorum Yap
 12. Akif Ergene

  Kargom 9 gündür Bodrum BODRUM YARIMADA DTM / BODRUM YARIMADA DTM’da 11 gündür İstanbul’dan Bodrum’a gelemedi. Zimmete alınmış, bilgi de veremiyorlarmış. Telefona da bakmıyorlar.

  Yorum Yap
 13. Faruk Yanar

  Kaç gün oldu halam kargom gelmedi. Arıyorum açmıyorsunuz geri dönüş bile yapılmıyor. Merkeze gidiyorum dağıtımda diyor iki hafta oldu hala gelmiyor. Bu ne biçim kargo anlamadım gitti.

  Yorum Yap
 14. Elif Bülbül

  Aynı gün başvuruda bulunduğumuz 4 pasaporttan 2 sini teslim ettiler 2 si Yarımada Dağıtım şubesinde bekliyor. 2 haftayı geçti. Telefona da cevap verilmiyor. Umarım kaybolmadan pasaportlarımıza ulaşırız.

  Yorum Yap
 15. İbrahim Özpınar

  Bir haftadır dağıtım merkezinde, bu günde adres eksikliğinden ulaşılamamış, telefonla ulaşmak zaten mümkün değil. Elimden gelse hepinizin isine son veririm.

  Yorum Yap
 16. Ece Durmaz

  Ben böyle bir kargo şirketi görmedim. 1 haftadır dağıtım merkezinden çıkamadı. Telefon kullanmayacaksanız iletişim bilgilerini paylaşmayın. 100 kez aradım asla açılmıyor. Bir daha asla PTT ile işlem yapmam.

  Yorum Yap
 17. Sefa Yalçın

  Cumatesi günü Yalıçiftliğe gelen çalışanınız virajda 2 arabayı solladı. Herkes durdu o durmadı. Hiç yavaş gittiğini görmedim elinden ne gerekiyorsa yapacağım.

  Yorum Yap
 18. Hüner Fidan

  Kaç gündür kargo bekliyorum. PTT kargo artık en son gönderi yapacağım kargo firması olacak.

  Yorum Yap
 19. Abdullah Baş

  Tebligat gönderdim 12.05.2021 tarihinde hala ulaşmadı. 67 defa müşteri hizmetlerini aradım şikâyette bulundum. Hala beklemede ya da işlem başlatacağım tebligatımın gideceği mesafe 15 km mağdurum bu kadar olmaz.

  Yorum Yap
 20. Fatma Nur Atalay

  Günlerdir kargom burada. Turgutreis’e göndermeleri neden bu kadar uzun sürüyor anlamıyorum. Arayınca da açmıyor. En son açıyor acayip bir ses çıkıp açık bırakıyor konuşmuyorlar. Kargom hakkında bilgi almak istiyorum.

  Yorum Yap
 21. Mehmet Ünal

  Telefonları açılmıyor, hiç bir iletişim şansı yok.

  Yorum Yap
 22. Fatma Cansever

  10 gün oldu şubede görünüyor bir türlü dağıtıma çıkmadı. Arıyoruz çalıyor bir müddet açıyorsunuz alo diyoruz ses yok 30 saniye geçtikten sonra da kapatıyorsunuz.

  Yorum Yap
 23. Servet Akça

  Şubelerinize ulaşamıyorum. Firma arandı parçalı teslimat dendi, getiren arkadaşa sordum daha sonra gelecek dedi.

  Yorum Yap
 24. Nijad Sirel

  Bir gönderinin gitmemesi ya da alınmamasını istiyorsanız PTT kargo kullanın. Kâbus gibiler. Dünyada bulunabilen en kötü kargo şirketi olduğunu iddia eder, altına imza atarım.

  Yorum Yap
 25. Adile Çakıcı

  Bugün ile beraber 26. günü oldu hala ulaşmayan bir kargom var. Sorsanız çok çalışıyorlar yazık!

  Yorum Yap
 26. Nuran Safi

  Bir haftadır kargom Bodrum’da dağıtımdan çıkmadı.

  Yorum Yap
  1. Gamze Aslan

   Nuran Safi benim de Yarımada şubesi telefonları meşgule atıyor. 10’larca defadır her saatte arıyorum bir kez açın lütfen birazdan yine arayacağım.

   Yorum Yap
 27. Erkan Akış

  Mersinden 2 günden Bodruma gelen tebligat 10 gündür Merkezde bekliyor dağıtıma çıkmadı. Telefonlarına ulaşamıyorsunuz. Çalışanlar acaba aldığınız maaşları nasıl içinize sindiriyorsunuz.

  Yorum Yap
 28. Alaaddin Gülcan

  Kargom bir haftadır merkezinizde olmasına rağmen hala dağıtıma çıkmadığı görüldü. Bu durumda siz nasıl özel sektörle rekabete girebilirsiniz ki. Kendiniz kendinizi batırıyorsunuz.

  Yorum Yap
 29. Mete Okan

  Kayıtlı iki telefonu da 100 kereden fazla aradım açan olmadı. Madem o telefonlar açılmayacak, müşterinin işi yapılmayacak o telefon numaraları ne işe yarıyor?

  Yorum Yap
 30. Ahmet Gün

  Bu kadar kötü iş yapmayı nasıl başarıyorsunuz.

  Yorum Yap
 31. Zühriye Öztürk

  4 Aralıktan beri nasıl bodrum yarım adada olabilir ya! Ne yapmak lazım getirmeniz için size ulaşmak bile mümkün değil.

  Yorum Yap
 32. Gökhan İşlek

  Sizin gibi kargo firması olmaz olsun. Eleman yetmiyorsa adam alın kardeşim 10 gündür bir kargo teslim edilmez mi? Sizin yapacağınız işin içine edeyim. Madem mabadınız yetmiyor yapmayın kardeşim bu işi. Gidin simit satın. Gerçi sizin gibi liyakatsiz iş yaptığınızdan dolayı bu işi yapamıyorsunuz. Nerdesiniz siz?

  PTT Kargo Bodrum Yarım adası firması lağvedilmesi gereken bir kurumdur. Hatta kurum da değil, hiçbir şey yapmayan bir işyeridir.

  Yorum Yap
 33. Soner Boz

  Böyle kargo olmaz olsun. Takipten baktım adreste yok yazılı kâğıt bırakıldığını yazıyor. Tarih saate bakıyorum ve işyerinin kamerasında da baktım ne gelen ne giden var. PTT adına ait bir araç bile yok. Böyle terbiyesizlik olmaz numaraları arıyorum açan yok.

  Yorum Yap
  1. İmren Eryıldız

   Soner Boz kesinlikle sana hak veriyorum. O yüzden sabahtan beri 100 kere aradım telefon açılmıyor.

   Yorum Yap
 34. Soner Boz

  Arkadaş bu nasıl bir iştir geldik yoktunuz not bıraktık yazıyor. Kargo takipte ne not var nede tek bir arama var. Bu kargoyu aldıklarında gönderenin ve alıcının cep telefonu numarasını alıyorsunuz. Neden kargo dağıtıma çıktığında evde olmasa bile cep telefonu arayıp söylemiyorsun.

  Yorum Yap
 35. Yavuz Erkuş

  Kargom hala adrese neden teslim edilmiyor. Bugün Bodrum şubenizdeydi. PTT arıyoruz 16 dakikadır bekliyoruz nedense kargo ücretinden daha fazla telefon parası oldu.

  Yorum Yap
 36. Rasim Özkan

  11 gün önce verilen ürün hala gelmedi. 9 gündür merkezinizde bekliyor. Bu gayri ciddi tutumunuz için kurumunuzu kınıyorum.

  Yorum Yap
 37. Burcu Gülsoy

  4004135067101 nolu tebligat 20 gündür dağıtıma çıkmayı bekliyor. Bu kadar yavaş olunamaz artık pes.

  Yorum Yap
 38. Raşit Sözer

  Matahmış gibi açılmayan telefonları yazmışsınız siteye. 7 günde ulaşmayan kargoyu hala göndericiler niçin kullanıyorlar onu da anlamış değilim. Herhalde biraz daha hesaplı olduğu için. Ama bunu da bir kargo şirketi suiistimal etmesin lütfen. Bu sefer boş tarafıma geldi. Bir daha PTT kargo ile mal gönderenden alışveriş yok.

  Yorum Yap
 39. Mustafa Kandemir

  PTT kargo çalışanları işinizi neden bu kadar düzgün yapıyorsunuz. Ayıp bir kargo bu kadar bekletilir mi? Dört gündür Bodrum dağıtım merkezinde kargom bekliyor.

  Yorum Yap
 40. Av. Işıl Sırakaya

  İkametimin kayıtlı olduğu 2 katlı apartmanın giriş katındayım. Adli tebligatımı tanınmıyor diye geri göndermiş dağıtıcı. Ayıp be! Beceremiyorsan çık işten, iş arayan çok kişi var.

  Ayrıca, bunu dile getirmek için telefon açıyorum dağıtım merkezine. Cevap vermiyorlar. Meşgul çıktıktan sonra da açmıyorlar. Bu nasıl bir çalışma anlayışıdır?

  Yorum Yap
 41. Zehra Karaca

  Bodrum PTT şubelerin hepsini arıyorum. 3 gündür bir hiçbir şube telefonlara cevap vermiyor.

  Yorum Yap
 42. Nermin Ülken

  Evde bulunduğum halde geldik bulamadık diye mesaj geldi, sonra da ürünüm geri gitti. O zaman kapımda niye bir not bir şey yok. Bir hafta evden hiç çıkmadım, nasıl gelip bulamamış olabilirler. Ben böyle şey görmedim. Ne bir muhatap var, ne bir hizmet!

  Yorum Yap
 43. Reşide Beyhan Yörür

  Kargom neden 6 gündür bodrum yarımada dağıtım merkezinde bekletiliyor merak ediyorum… bu nasıl bir hizmet anlayışıdır… Kınıyorum çalışanları gerekli yerlere şikayette bulunmaya devam edeceğim…

  Yorum Yap
 44. Fulya Uzer

  KP02785902340 takip numaralı kargom PTT Bodrum Yarımada dağıtım Merkezine geldiği halde elime ulaşmadı. Şikâyetçiyim. Bu nasıl hizmet?

  13/08/2020 – 14:35:46 Kabul Edildi İZMİR KARGO İŞL.MRK. / İZMİR KARGO İŞL.MRK. BAYRAKLI İZMİR
  13/08/2020 – 20:29:16 PTT İşyerinden Çıktı MENTEŞE Merkezine Sevk İşlemi Gerçekleşti. İZMİR KARGO İŞL.MRK. / İZMİR KARGO İŞL.MRK. BAYRAKLI İZMİR
  14/08/2020 – 20:00:44 PTT İşyerine Geldi BODRUM YARIMADA DTM/BODRUM YARIMADA DTM BODRUM MUĞLA

  Yorum Yap
  1. Aslı Yurt

   Bugünle beraber 8 gündür bir kargoyu adrese getirmediniz yurt dışına göndersek bu kadar sürmez 0 müşteri memnuniyeti telefonlar açılmıyor ilgi alaka hiç yok. Dağıtıma çıkan kargo nasıl olurda yerine gelmez tekrar yarımadada durur ya!

   Yorum Yap
 45. Metin Cafery

  Gönderi Türü : YD Gelen / Mektup – Kabul İşyeri: İST. ULUSLARARASI PİM

  21/07/2020 – 15:15:00 Gönderi yurt dışına sevk edildi. (Giden) – Singapore (Yurt Dışı)
  22/07/2020 – 22:05:00 Gönderi yurtdışına sevk edildi. – Singapore (Yurt Dışı)
  04/08/2020 – 08:17:26 Gönderi (Varış) alıp verme merkezinde alındı. – Turkey
  06/08/2020 – 03:45:04 Gönderi gümrükten çıktı. (Gelen) – Turkey
  06/08/2020 – 09:45:02 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı İST. ULUSLARARASI PİM / İST. ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
  06/08/2020 – 09:45:04 Gümrükten Çıktı İST. ULUSLARARASI PİM / İST. ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
  06/08/2020 – 11:30:22 PTT İşyerinden Çıktı PTT İşyerine Sevk Edildi. İST. ULUSLARARASI PİM / İST. ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
  10/08/2020 – 03:18:23 Gönderi teslim merkezinde alındı. (Gelen) – Turkey
  10/08/2020 – 09:19:21 PTT İşyerinde Bekliyor. BODRUM YARIMADA DTM / BODRUM YARIMADA DTM BODRUM MUĞLA
  11/08/2020 – 17:11:41 Dağıtıcıya Verildi-Cihet No:484904050 BODRUM YARIMADA DTM / BODRUM YARIMADA DTM BODRUM MUĞLA
  11/08/2020 – 17:23:49 Teslim Edilemedi. BODRUM YARIMADA DTM / BODRUM YARIMADA DTM BODRUM MUĞLA
  12/08/2020 – 11:32:03 PTT İşyerinde Bekliyor. BODRUM / BİTEZ BODRUM MUĞLA

  RB980900243SG Benim kargom 10 gündür ptt de bekliyor Bodrum ptt çalışmıyormu.

  Yorum Yap
 46. Kerem

  bir aydır kargo bekliyorum sizde gözüküyor dava edeceğim sizi.

  Yorum Yap
 47. Mert

  RU793431340NL Nolu kargom hala tarafıma ulaşmamıştır. Telefonlarına cevap vermiyorlar, rezalet bir hizmet

  Yorum Yap
 48. Süreyya Kahraman

  Kendimiz almalıyız ya da uzun süre beklemeliymişiz. Dağıtımda 1 ay geriden geliyorlarmış.

  Yorum Yap
 49. Ela

  Sizi kaç kez daha şikayet etmemiz gerekiyor düzgün çalışmanız için

  Yorum Yap
 50. Nezahet Koç

  KP02745162487 nolu kargom 16 Temmuz tarihinde Bodrum yarımada şubesine ulaşmasına rağmen halen tarafıma teslim edilmemiştir İletişim numaralarına ulaşılamamaktadır!

  Yorum Yap
 51. Murat

  kodlu kargom 17.07.2020 tarihinde Bodrum Yarımada DTM de görünmesine rağmen halen elimize geçmemiştir. iletişim numaralarına cevap verilmemektedir. şikayet hakkım saklı kalmak üzere ilgilenilmesini arz ederiz.

  Yorum Yap
 52. zühtü bal

  muğla bodrumda oturmaktayım 2 gündür kargomla ilgili bilgi almak için mahtap olabileceğim hiç bir telefon yok kimse telefonlara bakmıyor. Telefonları en az 50 şer kere aradım kimse açmıyor. konuyu cimeremi yazmam gerekiyor.

  Yorum Yap
  1. Murat

   Aynısı bana da oldu. Boşuna beklemeyın, Sonunda kendim gidip aldım.

   Yorum Yap
  2. Ayşe

   Adresime gelmedikleri halde evde yok bildiri kağıdı bıraktık diye not düşmüşler telefonlarına ulaşmak imkansız çalışanlardan hiç memnun değilim.

   Yorum Yap
 53. Zuhal Ölmez

  16 .06.2020 sipariş ettiğim kargo 24.06.2020 de Bodrum’da dağıtımda görünüyor ama gelen giden yok, Ptt Bodrum dağıtım merkezini arıyorum telefonları açan yok, yazık ya nasıl hizmet yapılıyor insanlara, rezalet bir durum

  Yorum Yap
 54. Şaziye Efeoğlu

  İl / İlçe merkez adı tarih saat işlem.
  İstanbul (AVR) / Fatih Sirkeci 05/06/2020 12:15:36 kabul edildi.
  İstanbul (AVR) / Fatih Sirkeci 05/06/2020 14:19:26 PTT işyerine sevk edildi.
  Muğla / Bodrum Yarımada DTM 08/06/2020 20:27:32 PTT işyerine geldi.
  Muğla / Bodrum Yarımada DTM 09/06/2020 13:47:11 köy dağıtımına tabi bekliyor.

  8 günden beri köy dağıtımından bir türlü elime ulaşamadı kargom. istanbuldan 3 günde gelen kargom bodrumdan kızılağaca 8 günden beri ulaşamadı elime. İnşallah kırılmadan sorunsuz ulaşır.

  Yorum Yap
 55. Bilal

  10 gündür kargomu bekletiyorlar, sürekli köy dağıtımına tabi deyip duruyorlar.

  Yorum Yap
 56. Saddam

  5 gündür kargo dağıtıma tabi deyip kargoyu hala getirmediniz ,arıyorum açmıyorsunuz. Bu kargo ne zaman gelecek?

  Yorum Yap
 57. Halil

  Ptt kadar rezil bi kurum daha yok ne çalışanlar ne bir muhatap bulunuyor fazla bişey beklememek gerekiyor herhalde

  Yorum Yap
 58. Ayşe

  izmir ‘den 20/11/2019 tarihinde verilen kargom bodrum a 27/11/2019 tarihine kadar halen ulaşmadı.. kargomun akıbetini öğrenmek için aradığım dağıtım şubelerinin hiç birinin telefonları açılmıyor. kargom nerede???

  Yorum Yap
 59. ihsan

  Kargo teslim edildi gözüküyor ama teslim edilmemiş kime teslim edildiği yazmıyor zaten teslim de edilmemiş ne rezil bi durummm

  Yorum Yap
 60. melek

  9 gündür kargo beklıyorum.Bodrum yarımada dağıtım şubesinde gösterıyor neden dağıtıma cıkarılmıyor?? telefonlar açılmıyor? Hiç bir bilgi verılmıyor.Nasıl bir çalışma sistemınız var

  Yorum Yap
 61. yıldız

  telefonlarınızı açmıyorsunuz iki gündür ulaşamıyorum, kargoyu teslim etmiyorsunuz. Nasıl bir kurum bu anlayamadım. İşi bilmiyorsanız yapmayacaksınız.

  Yorum Yap
 62. Buket

  Berbat ötesi, çok kötü tarif edilemez, günlerdir kargoyu bekliyoruz. Nasıl bir devlet kurumu bu kadar kötü olabilir, birileri el atsın artık bıktık.

  Yorum Yap
 63. ELİF

  iletisim 0 kargom 15 inden beri bekliyor ne işe yarıyorsunz ACABA

  Yorum Yap
 64. Batuhan

  Kaç gün oldu hala kargomu bulunduğum yere teslim etmediler. Bu yetmezmiş gibi birde kargo hareketlerine bakıyorum. Alıcı adreste bulunamadı diyor eğer geldiyseniz bi ararsınız demi bari atmayın karşınızda bilen birisi var böyle rezil birşey görmedim. İnsanları oyalamayın birde utanmadan Allahınızdan bulun .

  Yorum Yap
 65. öznur

  kaç gün oldu kargom gelemedi bekletip duruyorsunuz kargomu ama sizi şikayet ettim merak etmeyin yarın yine arayıp şikayet edecem

  Yorum Yap
  1. Narin

   Kesinlikle rezil bi kurum

   Yorum Yap