PTT Boğaz Kargo Dağıtım ve Toplama Merkezi Boğaz KDTM (Sarıyer, İstanbul)

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Arabayolu Caddesi Numara: 30/A Sarıyer – İstanbul
Telefon: 0 212 223 92 74
Telefon 2: 0 507 457 88 15
Telefon 3: 0 507 457 88 17
Faks: 0 212 299 48 73

PTT Boğaz Kargo Dağıtım ve Toplama Merkezi Boğaz KDTM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Boğaz Kargo Dağıtım ve Toplama Merkezi Boğaz KDTM’nde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

5 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Emre Ertek

  Tarabya şubesi – kargo tesliminde sorun yaşıyoruz aradığımız personel biri bu hafta ben bakmıyorum diyor diğerini arıyoruz ben bugün oradan geçtim diyor. Kargolar 1 haftadır şubede bekliyoruz. Teslim konusunda başka bir yöntem var mıdır? Biz her kargo gönderimiz için arayıp şubeye davet etmek zorunda mıyız?

  Sisteme giriş yaptığımızda bu sizin sisteminize düşüyor. Sanırım alım için bekleyen evrak var mı yok mu tespit edilebilir. Her gün değilse bile haftada 2 gün buradan geçerken bir evrak var mı diye bakılabilir. Bu teslim işi bizim için büyük sorun olmaya başladı.

  Yorum Yap
 2. Birol Demirci

  01.02.2021 tarihinden bu tarafa Sarıyer PDM’de olduğu bildirilen kargom hakkında hiçbir bilgi yok, ilgilenen kimse de yok. RV321880144CN takip kargo takip numaramdır.

  Yorum Yap
 3. Fatma Rana Berkmen

  Defalarca aramama rağmen otomatik yanıt veriliyor ne operatör telefona cevap veriyor ne de Beşiktaş bölgesi. Adıma gelen kargoyu teslim almadığım halde almış gözüküyorum.

  Yorum Yap
 4. Ercan Tok

  Kargom başkasına teslim edilmiş. Şubeyi arıyorum açan yok kime teslim edilmiş belli değil.

  Yorum Yap
 5. Yeliz Bozkuş

  Kapıyı çalmadığınız halde geldik bulamadık evde diye mesaj atmışsınız. Allah sizi bildiği gibi yapsın. Sizin yüzünüzden kargoyu alamıyorum. Birde kargo parası ödendiği halde bunlar oluyor.

  Yorum Yap